Iš Latvijos - su medaliais

Klaipėdos baidarių ir kanojų irklavimo meistrai sezoną pradėjo sėkmingais yriais Jelgavoje (Latvija). Mūsiškiai Baltijos šalių pavasario ilgų nuotolių pirmenybėse iškovojo visų spalvų medalius.

Tarp baidarių veteranų 2000 m rungties lyderiu tapo irklavimo klubo "Rovingas" atstovas Sigitas Bulovas - 8 min. 22 sek. Šįkart medalių gausa nustebino visas prizines vietas iškovoję kanojininkai. Čempionų laurus netikėtai išplėšė Aleksandras Nazarovas - 10 min. 1,8 sek., sidabras atiteko Aleksandrui Šarafutdinovui - 10 min. 9,2 sek., bronza - Rolandui Samuoliui - 10 min. 40,1 sek.

Tiesa, vienas iš šios rungties favoritų - Kęstutis Bortelis dėl sveikatos sutrikimų varžybose nedalyvavo.

Tarp baidarininkų, kurie yra perkopę pusšimtį metų, antrąją vietą iškovojo Arvydas Maciūnas.

Jaunimo grupėje, plaukiant 6000 m kanoja, bronzos medaliu pasipuošė Artūras Bastys. Įdomu pastebėti, kad pastarojo sportininko rezultatas - 28 min. 16 sek. absoliučioje kanojininkų įskaitoje aštuntas.

"Tai gana rimtos varžybos. Kasmet suvažiuoja pasaulinio lygio sportininkų, Europos čempionų. Malonu, kad jau ne pirmus metus pavyksta jiems nenusileisti", - džiaugėsi varžybose dalyvavęs irklavimo meistras S. Bulovas. - Negalime sustoti, reikia treniruotis ir apginti iškovotus titulus liepos mėnesį Klaipėdoje vyksiančiame Lietuvos čempionate."

Iš viso varžybose varžėsi per 200 Lietuvos, Latvijos ir Estijos irkluotojų.

Pagal: ve.lt