Klaipėdiečiai - geriausi Lietuvoje

2007 m. rugpjūčio 1 d.

Lietuvos veteranų baidarių-kanojų irklavimo čempionate bei nusipelniusio trenerio Vaidoto Ščiukos atminimo taurės varžybose daugiausiai laurų nuskynė Klaipėdos atstovai pajėgiausių šalies senjorų varžybose Panevėžyje klaipėdiečiai iškovojo 7 aukščiausius apdovanojimus. Irkluotojai iš Panevėžio laimėjo 3, Trakų atstovai - 2, o vilniečiai - vieną rungtį. Iš viso trylikoje rungčių sportininkai varžėsi susiskirstę į dvi amžiaus grupes - iki 45 metų bei vyresni.

Amžiaus grupėje iki 45 m. vienviete kanoja pirmąsias vietas 200 ir 500 m distancijose užėmė klaipėdietis Aleksandras Nazarovas, aukščiausius apdovanojimus šiose rungtyse pelnė ir Aida Vietaitė-Vilimienė, o Sigitas Bulovas triumfavo tarp vienvietę baidarę 500 m irklavusių sportininkų.

Visi šie sportininkai buvo nepralenkiami ir estafetėje 3x200 m.

Vyresnių nei 45 metų irkluotojų varžybose 200 m atstumą vienviete kanoja greičiausiai įveikė uostamiesčio atstovas Kęstutis Bortelis.

Neblogai čempionate irklavo ir baidarininkas Gintautas Šiaškus kuris vyresniųjų grupėje abiejuose nuotoliuose liko ketvirtas bei estafečių rungtyje Vilniaus komandai padėjo iškovoti bronzos medalius.

Šios varžybos buvo paskutinis jėgų išbandymas prieš Europos čempionatą, kuris vyks rugpjūčio 25-26 dienomis Lenkijoje. Ten klaipėdiečiai taip pat tikisi pasiekti aukštų rezultatų.