2012.01.01- 2012.03.31

2012 03 28 Kvietimas

Dovana Pasaulinei sveikatos dienai  – akcija „RAUDONAS GYVYBĖS LAŠAS“ 

Didįjį penktadienį prieš Šv. Velykas Nacionalinio kraujo centro Klaipėdos filiale (Naikupės g. 28) organizuojama nealygintinos kraujo donorystės akcija „Raudonas kraujo lašas“. Renginiui pasirinkta diena – tarptautinės sveikatos dienos išvakarės.

Akcija „Raudonas kraujo lašas“ prasidės balandžio 6 d. nuo 9 val. ryto.

Siekiant paskirstyti žmonių srautus, visi neabejingi šiai gerumo akcijai kviečiami registruotis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba tel. 8 671 07466  iki balandžio 5 d., nurodant sau patogų atvykimo laiką.

Akcijos „Raudonas kraujo lašas“ dalyvis turi būti pailsėjęs, nedirbęs naktį, išgėręs daug skysčių, tačiau nevartojęs svaigiųjų gėrimų ir nerūkęs, papusryčiavęs, bet nevalgęs sunkiai virškinamų produktų. Akcijos metu Donorystės centro gydytojas nustatys savanorio kraujo grupę bei įvertins, ar esate tinkamas donorystei. Tačiau svarbiausias yra šis mažytis geras darbas – Šv. Velykų dovana tiems, kuriems to labiausiai reikia.

Juk prisiminkite – DUOTI NIEKO NEKAINUOJA !


 

 

 

 

 

2012 03 16 Europos vyresnių žmonių aktyvumo ir solidarumo metai

 

Š/m kovo 19 dieną Vilniaus miesto Rotušėje (Didžioji g. 31, Vilnius) 13 val. vyks 2012-jų metų Europos vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo metų – atidarymo renginys. Atidaryme bus pristatyta Europos metų tematika, veiklos Lietuvoje, aptartos bendradarbiavimo galimybės ir t.t.

Plačiau  apie tai skaitykite  čia... .


 

2012 03 09 Pasaulio meistrų žaidynėse bus sprintas ir maratonas

Šiandien, Pasaulio meistrų žaidynių viena(s) iš organizatorių Dino Chaviola informavo, kad  2013 metų pasaulio meistrų žaidynių programoje baidarių ir kanojų irklavimo sporte bus ne tik wildwater, bet  ir sprinto (200 ir 1000 metrų) bei maratono rungtys.

Sprinto varžybos vyks nuo Turino 40km nutolusiame Candia ežere, o maratono varžybas numatoma organizuoti Turine Po upėje.

Varžybų programą planuojama parengti ir paskelbti š/m gegužės mėn. pradžioje WMG-2013 svetainėje.

Taip, kad Lietuvos meistrams pats laikas pradėti ruoštis vienoms iš aukščiausio lygio meistrų varžyboms.


 

2012 03 03 Pasaulio meistrų sprinto čempionatas

Dauguma Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo meistrų nekantrauja sužinoti kada vyks artimiausios pasaulinio lygio meistrų varžybos. Neseniai Ispanijos baidarininkas Javieras Melus asmeniškai teiravosi tarptautinės baidarių ir kanojų irklavimo federacijos prezidento Jose Perureno Lopezo dėl Pasaulio meistrų sprinto varžybų organizavimo. Pasak federacijos prezidento Perureno Lopezo šiais metais tarptautinė b/k irklavimo federacija meistrų - veteranų sprinto varžybų organizuoti neketina. Artimiausias Pasaulio b/k irklavimo meistrų sprinto varžybas numatoma organizuoti 2013 metais Brazilijoje, Rio de Žaneire.


 
 
 
 
Aida Vilimienė ir Aidas Pelešinas (iš kairės) sėkmingai ir garbingai rungtyniauja ne tik irklavimo, bet ir plaukimo vandens takeliuose

2012 02 22 Gintarinė taurė 2012

Vasario 18 – 19 dienomis Rygoje, olimpinio sporto centro baseine,  vyko atviras Baltijos šalių plaukimo meistrų čempionatas  „Gintarinė taurė“.  Varžybose  dalyvavo ne tik Lietuvos, Latvijos, Estijos, bet ir Rusijos bei  Lenkijos plaukikai.

Šiose varžybose dalyvavo ir irkluotojai klaipėdiečiai - Aida Vilimienė  ir Aidas Pelešinas.

Trečią kartą šiose varžybose dalyvavusi Aida Vilimienė. 400 m laisvu stiliumi nuplaukė per 5.33,54 sek., o 200m tuo pačiu stiliumi įveikė per 2.39,40 sek . Šie rezultatai užfiksuoti kaip nauji Lietuvos Respublikos rekordai 50 – 54 metų amžiaus moterų grupėje.

Aidas Pelešinas 100 m laisvu stiliumi įveikė per 1.06,08 sek. , o 100 m krūtine tą patį atstumą  nuplaukė per 1.23,82 sek.  Plaukdamas 50 m krūtine jis sugaišo  – 0.36,52 sek. Kombinuotoje ir laisvo stiliaus  estafečių 4x50 m plaukimuose A.Pelešinas atstovavo plaukikų klubą „Nendrė“  ir užėmė aukštas 4-tą ir 5-tą vietas.

Pagal varžybų nuostatus dalyviai buvo skirstomi į amžiaus grupes kas penkis metus, pradedant nuo 25 metų. Tačiau kiekvienos rungties nugalėtojai ir prizininkai buvo nustatomi ne pagal amžiaus grupes, o pagal taškų skaičiavimo lentelę. Tokiu būdu Aida Vilimienė užėmė trečiąsias vietas 100 m, 200 m ir 400 m laisvo stiliaus plaukimuose.

Čempionate pagal surinktus taškus iš trijų sėkmingiausių plaukimų buvo renkami varžybų geriausi plaukikai,atskirai vyrų ir moterų grupėse. Šiame TOP 10 surinkusi 2198 taškų šeštąją vietą užėmė Aida Vilimienė. Nugalėtoja tapo Ilze Aigare iš Latvijos.

Čempionato nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti  medaliais ir  vertingais prizais.

Šių Varžybų rezultatus galite peržiūrėti čia...
2012 02 17 B/k irklavimo maratonai
 

Pastaruoju metu Pasaulyje ypač populiarūs b/k irklavimo maratonai, kuriuose dalyvauja šimtai įvairaus amžiaus sportininkų. Balandžio 21 dieną mūsų klubo atstovai dalyvaus Estijoje vyksiančiame 100 km tarptautiniame maratone.

2012.09.08-09 dienomis Danijoje vyks tradicinės 120 km (moterys 87km, kanoja 54km) b/k irklavimo dviejų dienų Tour de Gudena lenktynės (Sportinių ir tour (turistinių) valčių klasėse bei įvairiose amžiaus grupėse).  Šios lenktynės vyks jau 43-čią kartą. Šiais metais išbandyti jėgas tokiose varžybose planuoja ir mūsų klubo atstovai.

Tour de Gudena svetainė

Ypač įspūdingos baidarių irklavimo 120km  trijų dienų Dusi maratono varžybos kurios kiekvienais metais vyksta Pietų Afrikos Respublikoje. Neatmetama galimybė jau kitais metais šiame ar kituose panašiuose maratonuose pamatyti ir Lietuvos irkluotojus.

Dusi maratono svetainė


 
 
 
 
Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Algirdas Stončaitis sveikina geriausią 2011 metų Lietuvos policijos fizinio - kovinio pasiruošimo instruktorių Justą Vaičiulį

2012 02 10 Apdovanoti policininkai - irkluotojai

Šiandien Policijos departamente apdovanoti geriausi praėjusių metų policijos sportininkai. Jau trečią kartą Lietuvos policijos istorijoje buvo organizuoti geriausių policijos sportininkų dešimtuko rinkimai. Geriausi sportininkai buvo renkami iš gausaus būrio kandidatų, kuriuos pateikė policijos įstaigos.

Antrus metus iš eilės geriausia Lietuvos policijos sportininke pripažinta Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnė Eglė Vaitkutė. Jai praėję metai buvo labai sėkmingi. Eglė tapo pasaulio ir Europos čempione.

Antroje vietoje liko Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės "Aras" sportininkas Rimvydas Spėčius. Šis pareigūnas pernai tapo Europos policijos kulkinio šaudymo čempionu.

Trečiąją vietą užėmė kikboksininkė Silvija Morkūnaitė iš Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato. Jai pernai pavyko iškovoti Europos čempionės ir pasaulio vicečempionės vardus.

Penktąją vietą užėmė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato tyrėja Aleksandra Čechova kuri praėjusiais metais  Pasaulio b/k irklavimo meistrų čempionate Vengrijoje laimėjo tris sidabro ir vieną bronzinį apdovanojimą.

Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai užėmė 1-ąją vietą tarp Lietuvos policijos įstaigų, o baidarininkas Justas Vaičiulis pripažintas geriausiu sporto, fizinio ir kovinio pasiruošimo instruktoriumi Lietuvos policijoje.


 

2012 02 03 Vohandu maratonas

 

Įpusėjo registracija į tarptautinį 100 km baidarių ir kanojų irklavimo maratoną, vyksiantį 2012-04-21 Estijoje. Šiuo metu jau užsiregistravo 223 įgulos (tarp jų 16 įgulų iš Lietuvos).

Didžiausia konkurencija nusimato vyrų dviviečių baidarių klasėje (58 įgulos).

Dviviečių baidarių klasėje 100km  maratono čempionų vardus bandys apginti estai tėvas ir sūnus Koit ir Raigo Poderai (įgulos amžiaus vidurkis 36 metai). Tris kartus šio maratono nugalėtojas estas Uko Kirge (46m) šį kartą mėgins susigrąžinti čempiono vardą poroje su sūnumi Karlu-Eriku (20m). Ant aukščiausios pakylos ruošiasi užlipti vienas pajėgiausių Lietuvos irkluotojų, irkluosiantis poroje su Juozu Gurevičiumi (49m). Didelių ambicijų nugalėti nepraranda Jonas Ragauskas (35m) ir Darius Šukevičius (24m). Lietuvos veteranų flotilei atstovausiantys Vidas Kupčinskas ir Sigitas Bulovas (amžiaus vidurkis 45m) gali pažadėti, kad bus karšta ir norintiems užlipti ant aukščiausios pakylos tikrai reiks daug prakaito išlieti.

Vienviečių baidarių valčių klasėje kol kas registruoti 48 dalyviai, kurių tarpe trys mūsų klubo atstovai Justas Vaičiulis, Arnoldas Valčiukas bei pirmuosius žingsnius irklavimo sporte žengiantis Virginijus Šlevinskis.

Sausio mėn. užsiregistravusiems dalyviams teko mokėti 30 eurų startinį mokestį. Iki vasario 29 dienos registracijos mokestis - 40 eurų, o nuo kovo 1 dienos apsisprendusiems dalyvauti Vohandu maratone teks paploninti piniginę 50-čia eurų.2012 01 24 "Atlantas" pakeitė savo planus

 Klaipėdos "Atlanto" futbolo komandos atstovai, pirmadienį ketinę oficialiai pristatyti savo naująjį klubo prezidentą - garsųjį Lietuvos irkluotoją Alvydą Duonėlą, pakeitė savo planus. Teigiama, kad pristatymas nukeliamas iki tos dienos, kuomet bus panaikinta "Atlanto" klubo bankroto procedūra.

Daugiau apie tai skaitykite Vakarų eksprese


 
 
 
 
Alvydas Duonėla (priekyje) nusprendė pasirodyti naujame amplua - iš dugno trauks Klaipėdos "Atlanto" futbolo komandą.

2012 01 23 "Atlanto" komandos prezidento poste - garsus irkluotojas

 

Skolų kankinamą Klaipėdos "Atlanto" futbolo klubą pasiryžo gelbėti garsus Lietuvos irkluotojas Alvydas Duonėla - jis klubo prezidento poste keičia ilgametį šios komandos vedlį skandalingąjį Vacį Lekevičių.

Plačiau apie tai skaitykite Vakarų eksprese


 
 
 
 
Aleksandra Čechova - viena iš geriausių Lietuvos policijos sportininkų

2012 01 19 Aleksandra Čechova tarp policijos sportininkų 5-ta

Baigėsi 2011 m. geriausių policijos sportininkų dešimtuko rinkimai. Šiemet buvo pateiktos net 34 sportininkų kandidatūros, iš kurių policijos įstaigos rinko geriausiuosius. Iš viso rinkimuose paminėti 26 policijos sportininkai.
 
Antrus metus iš eilės daugiausia balų surinko (124) ir geriausia Lietuvos policijos sportininke pripažinta Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnė Eglė Vaitkutė, kuri 2011 metais tapo Pasaulio ir Europos rankų lenkimo čempione.  
 
Šį kartą į dešimtuką  pateko baidarininkė Aleksandra Čechova iš Panevėžio kuri praėjusių metų Pasaulio b/k irklavimo meistrų čempionate Vengrijoje laimėjo tris sidabrinius ir vieną bronzinį apdovanojimą. Aleksandra surinkusi 66 balus užėmė penktą vietą.
 
Sigitas Bulovas surinkęs 23 balus liko 12-tas, baidarininkė Rasa Gradickienė 4 balai 23-čia.
 
Plačiau apie tai skaitykite čia...

 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Pasaulio sprinto čempionatas
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas