2003 06 27-28, Šiauliai

 

VYRAI

 

 

 

K-1  200m

 

 

K-2  200m

 

1. V. Vaičikonis (P)

00:35.746

 

1. M. Lankas (Š), V. Vaičikonis (P)

00:32.930

2. M. Lankas (Š)

00:36.578

 

2. I. Vaičiulis, J. Vaičiulis (V)

00:33.921

3. M. Laurutis (K)

00:37.132

 

3. R. Sereckis, M. Vičius (Sk. r.)

00:34.298

K-1  500m

 

 

K-2  500m

 

1. E. Balčiūnas LOSC

01:46.303

 

1. M. Lankas (Š), V. Vaičikonis (P)

01:37.850

2. V. Vaičikonis (P)

01:48.318

 

2. E. Ramanauskas, A. Lankas (Š)

01:41.486

3. M. Lankas (Š)

01:52.025

 

3. I. Vaičiulis, J. Vaičiulis (V)

01:45.755

K-1  1000m

 

 

K-2  1000m

 

1. V. Vaičikonis (P)

03:45.045

 

1. M. Lankas (Š), V. Vaičikonis (P)

03:33.566

2. M. Lankas (Š)

03:49.543

 

2. J. Ragauskas, J. Vaičiulis (V)

03:36.463

3. M. Laurutis (K)

03:50.424

 

3. V. Čižys, O. Stativkin (Vis)

03:38.279

K-4  500m

 

1. M. Lankas (Š), V. Vaičikonis (P), E. Ramanauskas (Š), A. Lankas (Š)

01:31.147

2. A. Rakel, D. Zabolotnij, V. Čižys, O. Stativkin (Vis)

01:33.447

3. M. Grigaitis, A. Bernotas, D. Šukevičius, R. Nekrošius (K)

01:36.627

K-4  1000m

 

1. R. Sereckis (Sk. r.), E. Ramanauskas (Š), A. Lankas (Š), R. Nekrošius (K)

03:18.350

2. A. Rakel, D. Zabolotnij, V. Čižys, O. Stativkin (Vis)

03:19.951

3. M. Grigaitis, A. Bernotas, D. Šukevičius, T. Čižas (K)

03:23.164

C-1  200m

 

 

C-2  200m

 

1. J. Šuklin (Vis)

00:41.011

 

1. K. Prochorov, R. Labuckas (Vis)

00:35.431

2. J. Klementjevs (Lat)

00:41.654

 

2. J. Zujevs, A. Fedorenko (Latvija)

00:39.040

3. T. Gadeikis (K)

00:42.787

 

3. V. Romancov, R. Achmedšin (Vis)

00:39.271

C-1  500m

 

 

C-2  500m

 

1. J. Klementjevs (Lat)

02:03.153

 

1. K. Prochorov, R. Labuckas (Vis)

01:54.773

2. J. Šuklin (Vis)

02:03.400

 

2. J. Miasniankin, K. Rėksnys (V)

01:58.587

3. J. Miasniankin (V)

02:03.756

 

3. I. Eismonts, G. Pranks (Latvija)

01:59.101

C-1  1000m

 

 

C-2  1000m

 

1. D. Sokolovas (P)

04:12.160

 

1. K. Prochorov, R. Labuckas (Vis)

04:10.019

2. J. Šuklin (Vis)

04:13.899

 

2. J. Zujevs, A. Fedorenko (Latvija)

04:11.414

3. T. Gadeikis (K)

04:23.762

 

3. I. Eismonts, G. Pranks (Latvija)

04:13.906

 

MOTERYS

 

K-1  200m

 

 

K-2  200m

 

1. A. Agafonova (Kl)

00:44.979

 

1. E.Janušauskaitė,N.Kamarauskaitė K

00:45.966

2. I. Rodevič (V)

00:46.167

 

2. I.Abračinskaitė,A.StebuliauskaitėM

00:46.510

3. R. Kartanovič (K)

00:49.982

 

3. E. Kalėdaitė, R. Kartanovič (K)

00:47.895

K-1  500m

 

 

K-2  500m

 

1. A. Agafonova (Kl)

02:15.834

 

1. D. Gružauskaitė, L.Vilkevičiūtė (K)

02:14.341

2. J.Černiakova (Vis)

02:17.552

 

2. R. Žiaukaitė, E. Janušauskaitė (K)

02:19.050

3. I. Rodevič (V)

02:20.150

 

3. R. Jarušaitė, J. Gadeikytė (Š)

02:20.047

K-1  1000m

 

 

K-2  1000m

 

1. J. Černiakova (Vis)

04:34.246

 

1. A.Agafonova(Kl), J.Černiakova Vis

04:33.001

2. N. Kamarauskaitė K

04:41.825

 

2. R. Žiaukaitė, L. Vilkevičiūtė (K)

05:02.548

3. J.Stefanoviča (Latv)

04:42.389

 

3. D. Dovidaitytė, V. Macevičiūtė (Š)

05:05.544

1. E. Janušauskaitė, D. Gružauskaitė, R. Kartanovič, N. Kamarauskaitė (K)

01:58.764

2. E. Kalėdaitė, E. Pažėraitė, R. Žiaukaitė, L. Vilkevičiūtė (K)

02:03.851

3. R. Jarušaitė (Š), J. Gadeikytė (Š), J. Stefanoviča (Lat), J. Šiemaitė (Sk. r.)

02:04.079

 Plačiau...

 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Pasaulio sprinto čempionatas
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas