Klaipėdiečiai varžėsi Trakuose

TRAKUOSE irklavimo bazėje vyko tarptautinės baidarių ir kanojų irklavimo varžybos uždarose patalpose. Irkluotojai varžėsi moderniais treniruokliais, kuriuose įmontuota kompiuterinė įranga (ekrane buvo rodomas laikas, irklavimo greitis ir varžovų užimama padėtis). Į šias varžybas susirinko 50 stipriausių irkluotojų iš Lietuvos bei Latvijos. Irkluotojai varžėsi 1000 m rungtyje. Nugalėjo tituluočiausias Lietuvos baidarininkas E. Balčiūnas, antras liko R. Ptašnykas iš Vilniaus, trečiosios pozicijos laurai atiteko buvusiam klaipėdiečiui pasaulio jaunimo čempionato prizininkui R. Malinauskui. Ketvirtą vietą iškovojo Pekino olimpinių žaidynių aštuntos vietos laimėtojas latvis K. Zalupe. Nuo pastarojo atleto vos 0,8 sek. atsiliko Klaipėdos baidarių ir kanojų irklavimo klubo "Rovingas" atstovas, dukart pasaulio taurės etapo laimėtojas Lietuvos rinktinės narys 26-erių Justas Vaičiulis. Dar vienas Klaipėdos atstovas 18-metis Andrius Jokubaitis užėmė 10 vietą. "Tai tikrai neblogi rezultatai, nes mūsų miesto atstovai pirmą kartą išbandė modernius Danijoje gaminamus treniruoklius, kurių kaina - 3 400 eurų. Jais apsirūpinę tik Vilniaus ir Kauno irkluotojai", - pabrėžė Klaipėdos irklavimo sporto atstovas Sigitas Bulovas.