1991 07 06-07, Kaunas

VYRAI

K-1  10000m

 

 

K-2  10000m

 

1. V. Kupčinskas (K)

 

 

1. N. Gedminas, V. Gedminas (K)

43.39

2. Nenustatyta

 

 

2. O. Gurskis, V. Čižis (K)

43.42

3. Nenustatyta

 

 

3. E. Brazaitis, E. Dubauskas (Gint.)

44.07

Estafetė  4x500m

 

 

 

 

1. Kaunas (V. Vaitiekūnas, N. Gedminas, V. Kupčinskas, V. Gedminas)

7.28,0

2. Sniečkus (sudėtis nenustatyta)

7.37,0

3. „Gintaras“ (sudėtis nenustatyta)

7.45,8

K-4  10000m

 

1. Klaipėda (K. Šilgalis, R. Jančiauskas, E. Slavinskas, A. Mikalauskas)

 

2. Sniečkus (sudėtis nenustatyta)

 

3. Rinktinė (sudėtis nenustatyta)

 

C-1  10000m

 

 

C-2  10000m

 

1. G. Dačiola (K)

 

 

1. G. Dačiola, A. Borkertas (K)

 

2. nenustatyta

 

 

2. nenustatyta

 

3. nenustatyta

 

 

3. nenustatyta

 

Estafetė  4x500m

1. Kaunas (T. Kiškėnas, A. Anciukevičius, A. Borkertas, G. Dačiola)

8.44,4

2. Sniečkus (sudėtis nenustatyta)

8.57,2

3. Rinktinė (sudėtis nenustatyta)

9.04,0

 

MOTERYS

 

K-1  5000m

 

 

 

 

1. V. Zgirskytė (Gint.)

 

 

 

 

2. nenustatyta

 

 

 

 

3. nenustatyta

 

 

 

 

Estafetė  4x500m

 

 

 

 

1. „Gintaras“ (V. Zgirskytė, R. Sasnauskaitė, R. Ežerskytė, E. Sereikaitė)

8.52,2

2. Rinktinė (sudėtis nenustatyta)

9.20,0

3. Rinktinė (sudėtis nenustatyta)

9.29,0

 

 

1991 08 30-09 01, Kaunas

 

VYRAI

K-1  500m

K-2  500m

1. A. Babachinas (Kl)

1.46,9

 

1. A. Babachinas, E. Babachinas (Kl)

1.37,2

2. V. Kupčinskas (K)

1.47,0

 

2. V. Vaitiekūnas, V. Mizeras (K)

1.38,1

3. V. Gedminas (K)

1.48,1

 

3. S. Aidietis, T. Varnas (Kl)

1.39,0

K-1  1000m

 

 

K-2  1000m

 

1. A. Babachinas (Kl)

3.56,5

 

1. V. Mizeras, V. Kupčinskas (K)

3.29,5

2. V. Gedminas (K)

3.57,7

 

2. R.Petrukanecas, E.Gerulskis RSRC

3.30,0

3. V. Kupčinskas (K)

3.59,9

 

3. A. Babachinas, E. Babachinas (Kl)

3.32,0

K-4  500m

 

1. RSRC (R.Petrukanecas, E.Gerulskis, V. Mizeras, A. Malcevas)

1.28,2

2. ASMM (V. Vaitiekūnas, N. Gedminas, V. Gedminas, V. Kupčinskas)

1.29,7

3. Sniečkus (A. Kokorinas, A. Golubcovas, O. Gurskis, V. Čižis)

1.31,0

K-4  1000m

 

1. Klaipėda (A. Babachinas, E. Babachinas, S. Aidietis, T. Varnas)

3.13,6

2. RSRC (R.Petrukanecas, E.Gerulskis, M. Golubovas, A. Malcevas)

3.14,6

3. Kaunas (N. Gedminas, V. Gedminas, V. Mizeras, V. Kupčinskas)

3.15,1

C-1  500m

 

 

C-2  500m

 

1. G. Dačiola (K)

1.59,5

 

1. G. Dačiola, A. Borkertas (K)

1.52,5

2. A. Borkertas (K)

2.02,3

 

2. K.Rėksnys, D.Striganavičius RSRC

1.54,4

3. V.Suchorukovas Sn

2.03,4

 

3. A. Anciukevičius, D. Sokolovas (P)

1.55,9

C-1  1000m

 

 

C-2  1000m

 

1. G. Dačiola (K)

4.25,2

 

1. G. Dačiola, A. Borkertas (K)

3.52,7

2. O. Citrinavičius (Tr)

4.33,1

 

2. K.Rėksnys, D.Striganavičius RSRC

3.59,5

3. A. Borkertas (K)

4.34,8

 

3. V.Suchorukovas, A.PolomošnovasSn

4.01,0

C-4  500m

1. Rinktinė (G. Dačiola, A. Borkertas, K.Rėksnys, D.Striganavičius)

1.38,4

2. Elektrėnai (R. Grigaliūnas, V. Narkevičius, A. Gafarovas, P. Citrinavičius)

1.43,9

3. Rinktinė (A. Anciukevičius, D. Sokolovas, A. Pološinas, V. Suchorukovas)

1.46,8

C-4  1000m

1. Rinktinė (G. Dačiola, A. Borkertas, K.Rėksnys, D.Striganavičius)

3.32,8

2. Elektrėnai (R. Grigaliūnas, V. Narkevičius, A. Gafarovas, P. Citrinavičius)

3.41,6

3. Sniečkus (A.Suchorukovas, V.Šaškovas, A.Polomošnovas, V. Suchorukovas)

3.50,6

 

MOTERYS

 

K-1  500m

 

 

K-2  500m

 

1. R. Sasnauskaitė (K)

2.04,0

 

1. V. Zgirskytė, D. Jaroševičiūtė (K)

1.52,9

2. V. Zgirskytė (K)

2.04,5

 

2. R. Ežerskytė, R. Sasnauskaitė (K)

1.55,3

3. D. Jaroševičiūtė (K)

2.05,0

 

3. V.Simonavičiūtė, S.Komleva RSRC

1.59,9

K-4  500m

 

1. Kaunas (R. Ežerskytė, R. Sasnauskaitė, R. Viktažentytė, V. Zgirskytė)

1.47,9

2. Rinktinė (R. Gincaitė, V.Simonavičiūtė, S.Komleva, N. Gerasimova)

1.58,9

3. Rinktinė (I. Lazauskaitė, V. Mačiulytė, J. Žalytė, R. Rajeckaitė

2.08,2

1991 04 21, Panevėžys   (Lietuvos maratono čempionatas)

K-1   15000m   (vyrai)

 

C-1   15000m   (vyrai)

 

1. V. Gedminas (K)

1:16.35

 

1. G. Dačiola (K)

1:24.56

2. D. Michailovas (Sn)

1:16.41

 

2. A. Borkertas (K)

1:24.59

3. A. Babachinas (Kl)

1:18.02

 

3. V. Narkevičius (El)

1:28.08

K-1   10000m

(moterys)

 

 

1. R. Ežerskytė (K)

55.24,0

 

 

 

2. D. Jaroševičiūtė (V)

55.24,2

 

 

 

3. E. Sereikaitė (K)

56.10,0

 

 

 

1991 10 05, Kaunas   (Lietuvos maratono čempionatas)

K-1   15000m   (vyrai)

 

C-1   15000m   (vyrai)

 

1. T. Darulis (Gint.)

1:08.00

 

1. G. Dačiola (K)

1:15.45

2. V. Kupčinskas (K)

1:09.50

 

2. A. Borkertas (ASMM, K)

1:15.50

3. E. Brazaitis (Gint.)

1:10.19

 

3. V. Narkevičius (El)

1:18.56

K-1   10000m

(moterys)

 

 

1. V. Zgirskytė (Gint.)

54.01,0

 

 

 

2. R. Ežerskytė (Gint.)

55.04,0

 

 

 

3. R. Sasnauskaitė (G)

58.05,2

 

 

 

 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Pasaulio sprinto čempionatas
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas