1989 07 06-09,Trakai

 

VYRAI

 

 

 

K-1  500m

K-2  500m

1. A. Kundrotas (Kl)

1.47,2

 

1. V. Kupčinskas, A. Kundrotas (R)

1.36,2

2. V. Kupčinskas (R)

1.48,2

 

2. R. Varnas, P. Bespalovas (R)

1.39,0

3. A. Bubulas (R)

1.50,0

 

3. V. Gedminas, V. Vaitiekūnas (K)

1.39,1

K-1  1000m

 

 

K-2  1000m

 

1. V. Kupčinskas (R)

4.15,8

 

1. V. Kupčinskas, A. Kundrotas (R)

3.45,7

2. P. Bespalovas (R)

4.18,6

 

2. V. Krušnauskas, V. Gedminas (K)

3.49,3

3. G.Rasiukevičius (K)

4.19,7

 

3. D. Augustauskas, E. Mikšys (R)

3.50,3

K-4  500m

 

1. Rinktinė (R. Varnas, P. Bespalovas, N. Gedminas, P. Kriukovas)

1.29,6

2. Kaunas (V. Gedminas, V. Vaitiekūnas, V. Kupčinskas, A. Kundrotas)

1.30,8

3. „Žalgiris“ (R. Drungilas, R. Timinskas, E. Bilevičius, G. Buslavičius)

1.34,6

K-4  1000m

 

1. Rinktinė (R. Varnas, P. Bespalovas, N. Gedminas, P. Kriukovas)

3.24,6

2. Rinktinė (D. Augustauskas, E. Mikšys, R. Sukackas, A. Bubulas)

3.25,4

3. Kaunas (V. Gedminas, V. Vaitiekūnas, V. Krušnauskas, E. Bilevičius)

3.31,0

C-1  500m

C-2  500m

 

1. G. Dačiola (R)

1.57,6

 

1. G. Dačiola, A. Borkertas (R)

1.47,4

2. S. Vytė (R)

1.57,9

 

2. A. Tiškus, R. Stonys (R)

1.47,5

3. S. Adomaitis (R)

2.00,8

 

3. A. Budrys, A. Anciukevičius (Š)

1.50,0

C-1  1000m

 

 

C-2  1000m

 

1. G. Dačiola (R)

4.39,2

 

1. A. Tiškus, G. Malakauskas (R)

4.21,8

2. V. Rimša (R)

4.41,0

 

2. A.Anciukevičius Š, A.Borkertas K

4.29,0

3. S. Adomaitis (R)

4.42,2

 

3. A.Mačiukas, V.Suchorukovas (Kl)

4.31,4

 

MOTERYS

 

K-1  500m

 

 

K-2  500m

 

1. V. Zgirskytė (R)

1.59,8

 

1. D. Jaroševičiūtė, L. Smilingytė (R)

1.50,2

2. V.Beresnevičiūtė R

2.02,0

 

2. I.Kančiauskaitė, V.Beresnevičiūtė R

1.51,2

3. D. Jaroševičiūtė (R)

2.04,6

 

3. E. Ginčaitė, V. Zgirskytė (K)

1.52,4

K-4  500m

 

 

 

 

1. Rinktinė (D. Jaroševičiūtė, I.Kančiauskaitė, V.Beresnevičiūtė, V. Zgirskytė)

1.53,2

2. Kaunas (R. Sasnauskaitė, R. Šakinytė, R. Dočkutė, R. Gincaitė)

1.59,2

3. Klaipėda (V. Grauslytė, L. Mokriakova, S. Jakavičiūtė, L. Smilingytė)

2.00,8

Komandomis

 

1. Rinktinė (jaunimas)  1252

 

2. Kaunas                        999,5

 

3. Klaipėda                      512

 

(R – rinktinė)

 

 

 

1989 10 06-08, Trakai

 

 

VYRAI

 

 

 

K-1  500m (tik komandinė įskaita)

K-2  500m (tik komandinė įskaita)

1. V. Kupčinskas (K)

1.55,0

 

1. V. Gedminas, V. Vaitiekūnas (K)

1.45,0

K-1  1000m  (tik komandinė įskaita)

K-2  1000m  (tik komandinė įskaita)

1. A. Kundrotas (SA)

1.55,0

 

1. V. Gedminas, N. Gedminas (K)

3.48,0

K-1  10000m

 

 

K-2  10000m

 

1. V. Kupčinskas (K)

40.12

 

1. V. Gedminas, N. Gedminas (K)

37.40

2. A. Kundrotas (SA)

40.14

 

2. D. Augustauskas, V. Mizeras (P)

37.45

3. T. Gutauskas (K)

41.25

 

3. V. Kašporas, V. Buglakas (Sn)

38.20

Estafetė  4x500m

 

 

 

 

1. Kaunas (V. Gedminas, N. Gedminas, V. Kupčinskas, V. Vaitiekūnas)

7.40,0

2. Rinktinė (V. Krušnauskas, Kundrotas, E. Mikšys, A. Bubulas)

7.58,2

3. Klaipėda (E. Babachinas, A. Pelešinas, S. Bronevskis, A. Bovševas)

7.59,2

K-4  500m  (tik komandinė įskaita)

 

1. Kaunas (V. Gedminas, N. Gedminas, V. Kupčinskas, V. Vaitiekūnas)

1.33,0

K-4  1000m (tik komandinė įskaita)

 

1. Kaunas (V. Gedminas, N. Gedminas, V. Kupčinskas, V. Vaitiekūnas)

3.21,0

K-4  10000m

 

1. Kaunas (V. Krušnauskas, A. Kundrotas, E. Mikšys, V. Vaitiekūnas)

34.06

2. Kaunas (A. Milkovas, S. Balnys, A. Siakki, J. Ryliakinas)

36.10

3. Vilnius (J. Rungo, L. Zokas, S. Svaldevis, A. Barabanovas)

42.22

C-1  500m (tik komandinė įskaita)

 

C-2  500m (tik komandinė įskaita)

 

1. V. Suchorukovas (Sn)

2.04,8

 

1. A. Tiškus, R. Stanys (SA)

1.55,0

C-1  1000m (tik komandinė įskaita)

C-2  1000m (tik komandinė įskaita)

 

1. A. Rimša (SA)

5.01,0

 

1. S. Adomaitis, R. Augustis (Š)

4.13,4

C-1  10000m

 

 

C-2  10000m

 

1. R. Stonys (SA)

51.31

 

1. V. Rimša, S. Adomaitis (SA)

46.00

2. O. Citrinavičius (K)

51.43

 

2. A.Anciukevičius Š, A.Borkertas K

46.44

3. R. Vičinas (P)

53.26

 

3. K.Suchorukovas, V.Narkevičius Sn

47.00

Estafetė  4x500m

 

 

 

 

1. Rinktinė (A.Anciukevičius, A.Borkertas, S. Adomaitis, V.Suchorukovas)

8.24,2

2. Kaunas (G. Dačiola, D. Survutas, S. Vytė, V. Gustaitis)

8.34,8

3. SA (V. Rimša, R. Stonys, A. Tiškus, A. Česonis)

8.37,0

 

MOTERYS

 

K-1  500m  (tik komandinė įskaita)

K-2  500m (tik komandinė įskaita)

 

1. D. Jaroševičiūtė (D)

2.09,0

 

1. L. Bytautaitė, E. Bytautaitė (K)

2.00,0

K-1  5000m

 

 

 

 

1. D. Jaroševičiūtė (D)

24.40,0

 

 

 

E. Bytautaitė (K)

24.58,2

 

 

 

A. Juodėnaitė (D)

25.08,0

 

 

 

Estafetė  4x500m

 

 

 

 

1. Rinktinė (L. Bytautaitė, E. Bytautaitė, I. Kančiauskaitė, L. Smilingytė)

8.58,0

2. Kaunas (R. Ežerskytė, R. Sasnauskaitė, V. Zgirskytė, R. Šakinytė)

9.04,2

3. „Dinamo“ (D. Jaroševičiūtė, A. Juodėnaitė, M. Miliušaitė, Ž. Gumbytė)

9.25,8

K-4  500m (tik komandinė įskaita)

 

1. Kaunas (R. Ežerskytė, R. Sasnauskaitė, V. Zgirskytė, R. Šakinytė)

 

Komandomis:

 

1. „Žalgiris“ (K)           1265

 

3. „Gintaras“ (K)          838

 

3. „Žalgiris“ (jauniai)  820

 

 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Pasaulio sprinto čempionatas
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas