1965 08 08-09, Trakai

 

VYRAI

 

 

 

K-1  500m

 

 

K-2  500m

 

1. F. Baltūsis (K)

2.00,0

 

1. V. Rubcovas, L. Fedorenka (V)

1.48,0

2. V. Osipauskas (K)

2.02,0

 

2. R. Kalpokas, V. Šerkšnys (K)

1.50,3

3. S. Vyšniauskas (Kl)

2.03,0

 

3. J. Geringsonas, I. Geringsonas (Š)

1.50,6

K-1  1000m

 

 

K-2  1000m

 

1. J. Gedminas (K)

4.11,2

 

1. F. Baltūsis, N. Osipauskas (K)

3.53,4

2. J. Milvydas (Kl)

4.15,5

 

2. Radžiūnas, S. Dautartas (V)

3.55,6

3. V. Gerasimovas (V)

4.15,6

 

3. A. Civinskas, A. Damašauskas (K)

3.56,4

K-1  10000m

 

 

K-2  10000m

 

1. J. Gedminas (K)

46.07,0

 

1. V. Rubcovas, F. Rubcovas (V)

42.39,2

2. L. Fedorenka (V)

46.16,0

 

2. A. Civinskas, A. Damašauskas (K

42.43,0

3. A. Baltrušaitis (K)

47.10,0

 

3. J. Milvydas, S. Vyšniauskas (Kl)

42.47,2

Estafetė  4x500m

 

 

 

 

1. Kaunas (V. Osipauskas, V. Šerkšnys, F. Baltūsis, J. Gedminas)

8.04,2

2. Vilnius (V. Rubcovas, L. Fedorenka, A. Simanavičius, R. Panavas)

8.09,0

3. Klaipėda (V. Zamša, S. Vyšniauskas, A. Nikolajevas, J. Milvydas)

8.11,2

K-4  1000m

 

1. Vilnius (A. Simanavičius, Radžiūnas, L. Petraitis, V. Ščiuka)

3.30,0

2. Šiauliai (V. Apinys, A. Daunoravičius, A. Apinys, E. Podolskis)

3.31,8

3. Kaunas (B. Paškevičius, R. Kalpokas, V. Šerkšnys, A. Baltrušaitis)

3.35,0

K-4  10000m

 

1. Vilnius (R. Panavas, L. Petraitis, S. Dautartas, V. Gerasimovas)

37.20,2

2. Šiauliai (V. Apinys, A. Daunoravičius, E. Podolskis, S. Lukinskas)

38.40,0

3. Trakai (V. Narkevičius, A. Zubenko, V. Antapenko, A. Gudmonas)

39.09,0

C-1  1000m

 

 

C-2  1000m

 

1. V. Sasnauskas (K)

4.41,6

 

1. M. Daukša, R. Andrijauskas (K)

4.17,6

2. A. Kaluževičius (K)

4.45,8

 

2. Z. Survutas, J. Sadovodovas (V)

4.25,0

3. R.Dambrauskas (Kl)

4.50,4

 

3. Rakauskas, Zikas (Kl)

4.35,0

C-1  10000m

 

 

C-2  10000m

 

1. V. Sasnauskas (K)

51.05,0

 

1. Z. Survutas, J. Sadovodovas (V)

45.27,0

2. R.Dambrauskas (Kl)

53.18,0

 

2. M. Daukša, R. Andrijauskas (K)

45.43,3

3. A. Kaluževičius (K)

53.57,0

 

3. Rakauskas, Zikas (Kl)

49.35,0

Estafetė  4x500m

1. Kaunas (V. Sasnauskas, A. Kaluževičius, R. Andrijauskas, A. Balčikonis)

9.17,2

2. Klaipėda (R.Dambrauskas, Č. Makauskas, A. Garažankinas, S. Ziubanas)

9.36,9

3. Vilnius (Z. Survutas, J. Sadovodovas, Borkumas, J. Stanilionis)

9.55,0

 

MOTERYS

 

K-1  500m

 

 

K-2  500m

 

1. B. Korgaudaitė (K)

2.21,2

 

1. S. Skirmantaitė, J. Gailiūtė (Kl)

2.14,4

2. S. Skirmantaitė (Kl)

2.22,2

 

2. A. Kaunietytė, J. Skruodytė (K)

2.14,5

3. O. Vaisietaitė (V)

2.22,9

 

3. J. Zinkevič, D. Jatkelo (V)

2.15,2

Estafetė  4x500m

 

 

 

 

1. Kaunas (A. Kaunietytė, J. Skruodytė, N. Rakauskaitė, B. Korgaudaitė)

9.20,4

2. Klaipėda (S. Skirmantaitė, J. Gailiūtė, V. Petrikaitė, B. Jucikaitė)

9.40,2

3. Vilnius (O. Vaisietaitė, J. Zinkevič, R. Linkaitytė, N. Bekova)

9.40,4

K-4  500m

 

1. Vilnius (J. Zinkevič, D. Jatkelo, N. Bekova, O. Vaisietaitė)

1.58,8

2. Kaunas (A. Kaunietytė, A. Bacevičiūtė, N. Rakauskaitė, B. Korgaudaitė)

1.59,8

3. Šiauliai (A. Bartusevičiūtė, B. Janulevičiūtė, Puidokaitė, Galkauskaitė)

2.00,7

Komandomis:

 

1. Kaunas     34262,8

 

2. Vilnius      30770,0

 

3. Klaipėda   27529,1

 

 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Pasaulio sprinto čempionatas
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas