Baltijos šalių rudens maratonas 2008

ZEMGALES RUDENS MARATONS


LATVIJAS, BALTIJAS ČEMPIONĀTS MARATONĀ

 

 

2008.g.4. oktobrī, Jelgavā

K - 1 ZĒNI (94. un jaun.) 8 km

1Marks Ozolinkevičs1994Jelgava BJSS40:48,2 
2Ivans Tolstojs1994SASS41:37,4 
3Taaniel Tuur1994Pērnava41:59,5 
4Denis Volkovs1994Brocēni42:12,5 
5Rūdolfs Nartišs1994Jelgava BJSS42:24,7 
6Aksels Kozlovskis1995Rīdzene42:40,2 
7Sven Somelar1995Tartu43:54,4 
8Roberts Bērziņš1995Rīdzene44:22,5 
9Edgars Tīklenieks1994Limbaži44:28,5 
10Roberts Akmens1996Talsi44:39,1 
11Jānis Andersons1994Rīdzene44:59,9 
12Kevins Kriisa1995Tartu45:07,1 
13Dmitrijs Giškevičs1994Visaginas45:46,1 
14Uldis Požarskis1994Jelgava KC46:45,9 
15Toms Kozlovskis1995Ventspils47:23,2 
16Juris Zilberts1994Limbaži47:33,0 
17Ralfs Martins1994SASS49:01,8 
18Mārcis Līcis1995Brocēni49:10,6 
19Edgars Kreipāns1995Jelgava KC49:42,8 
20Roberts Pumpa1995SASS50:00,0 
21Kaspars Zolmanis1996Brocēni50:11,2 
22Alberts Saulītis1995Ventspils51:59,6 
23Jānis Glagauss1994Jelgava KC52:07,0 
24Aurimas Pupelis1996Zarasai53:09,4 
25Elvis Pērsis1995Limbaži54:02,8 
26Edgars Andžs1997Limbaži54:07,6 
27Mārtiņš Pumpa1996SASS55:10,5 
28Filips Ozolinkevičs1997Jelgava BJSS55:22,2 
29Valters Veispals1995SASS55:30,8 
30Toms Sārts1995Rīdzene55:53,4 
31Kaspars Eihvalds1995Jelgava BJSS56:24,1 
32Dāvis Ciršs1997Limbaži57:13,4 
33Hedijs Brunevičs1996Limbaži58:11,1 
34Linards Midziņs1996Ventspils1;01:04,1 
35Rihards Midziņš1996Ventspils1;04:42,8 
 Hans-Hendrik Mikk1995Pērnavaizstājās 
 Ģirts Alksnis1994Rīdzeneizstājās 
 Roberts Plaudis1994Rīdzeneizstājās 

C - 1 ZĒNI (94 un jaun.) 8 km

1Ģirts Ločmelis1994Jelgava KC48:35,4 
2Krišs Jansons1995Ventspils48:39,0 
3Joosep Karlson1995Pērnava50:34,0 
4Rahmats Stromanis1995Talsi51:44,5 
5Guntis Kundziņš1996Talsi54:01,5 
6Andreas Baum1995Pērnava54:38,3 
7Guntars Kundziņš1996Talsi55:35,6 
8Ivo Jēkabsons1995Ventspils55:52,5 
9Dāvis Boass1994Ventspils58:41,2 
10Raivo Jēkabsons1996Ventspils59:35,4 
11Eriks Urbans1994Brocēni1;00:47,0 
12Ģirts Jansons1996Ventspils1;01:08,2 
13Arkādijs Jefremovs1995Jelgava BJSS1;02:06,3 
14Kristaps Slokenbergs1994Jelgava KC1;12:17,0 
15Maksims Makuševs1995Jelgava KC1;14:24,4 
 Deivs Predibailo1994Jelgava KCizstājās 
 Dmitrijs Pokatovs1995Brocēniizstājās 

K - 1 SIEVIETES 8 km

1Lāsma Liepa1988Rīdzene43:03,0 
2Gaļina Uļjankina1987Jelgava KC59:27,7 
 Anastasija Gromova1989Rīdzeneizstājās 

K - 1 JUNIORES (90. - 91.) 8 km

1Elīna Ēdole1990Ventspils43:41,0 
2Līna Paimiņa1990Ventspils45:00,0 
3Virginia Križokaite1990Zarasai45:19,4 
4Marta Meijere1990Ventspils51:06,7 
5Antra Krumovica1991Ventspils56:37,9 

K - 1 JAUNIETES (92.-93.) 8 km

1Lāsma Zaķīte1993Jelgava BJSS45:15,6 
2Tuuliki Sikka1993Tartu45:17,9 
3Sintija Gosa1993SASS45:32,1 
4Elana Memļukaite1994Zarasai45:52,8 
5SintijaPļavinska 1993Brocēni46:54,1 
6Maija Bārzdaine1992Jelgava BJSS47:20,6 
7Anastasija Kostenko1993Rīdzene47:32,7 
8Tatjana Gerasimova1992Zarasai47:47,3 
9Elvita Bebre 1993Brocēni48:30,7 
10Marta Porniece1993Ventspils51:06,0 
11Anete Dieziņa1993Ventspils56:13,8 
12Laura Lice1993Brocēniizstājās 
13Līga Asare1992Rīdzeneizstājās 

K - 1 MEITENES (94. un jaun.) 8 km

1Paula Kondratova1994SASS47:03,8 
2Madara Kupce1994Limbaži48:00,4 
3Karīna Laure1994Jelgava BJSS51:07,4 
4Santa Blumberga1994Ventspils51:31,9 
5Līga Poplavska1995Limbaži51:50,4 
6Dagnija Veikšāne1994Rīdzene52:35,5 
7Madara Kalniņa1994Limbaži53:18,4 
8Simona Kozlovska1994Ventspils53:43,5 
9Aina Tomsone1995Jelgava BJSS53:47,1 
10Ieva Ločmele1996Jelgava KC55:23,3 
11Silva Slasporte1994Limbaži55:37,4 
12Dārta Anškena1995Ventspils58:34,3 
13Evelīna Predibailo1995Jelgava KC1;03:02,7 
14Linda Celmiņa1994Limbažiizstājās 
15Ivonna Smilta1995Limbažiizstājās 

VETERĀNI 8 km

1Uko Korge1965Pērnava40:34,0K-1
2Vadimas Čižys1974Visaginas40:37,8K-1
3Guntis Apse1967Limbaži40:51,2K-1
4Konstantins Udovičenko1964SASS42:51,5K-1
5Bronislovas Ivanauskas1955Kauņa45:27,0K-1
6Rolands Krastenbergs1970Jelgava KC45:46,6C-1
7Ēriks Meiers1950RPP46:14,6K-1
8Ernests Kondratovs1962SASS46:55,3K-1
9Tiina Hodakova1969Pērnava47:27,9K-1
10Aleksandra Čechova1962Paneveža47:58,6K-1
11Ildze Blumbaha1951Liepāja48:37,0K-1
12Sergejs Stepānovs1949Liepāja51:13,8C-1

K - 1 VĪRIEŠI 16 km

1Ričardas Nekrošus1986Kauņa1;12:10,22 
2Viļus Jusevičus1987Kauņa1;12:11,93 
3Andrejs Oļeinik1987Kauņa1;12:14,83 
4Konstantīns Kudrjašovs1977SASS1;14:33,87 
5Martin Luik1985Tartu1;14:34,49 
6Sergejs Nemņaševs1988Jelgava KC1;17:41;54 
7Gints Veinbergs1989Limbaži1;18:12,80 
8Andrejs Birjukovs1989SASS1;18:25,12 
9Toms Smirnovs1989Rīdzene1;18:49,83 
10Vladislavs Aleksejevs1981SASS1;20:45,08 
11Marek Koplus1988Pērnava1;21:28,26 
12Jānis Geidāns1989Jelgava KC1;22:39,84 
13Ģirts Ločmelis1989Ventspils1;35:59,91 
 Ervins Vēveris1981Jelgava KCizstājās 

K - 1 JUNIORI (90.-91.) 16 km

1Mārtiņš Veispals1990SASS1;14:33,19 
2Andrejs Kostenko1991Rīdzene MSĢ1;15:46,96 
3Andrus Jokubaitis1991Klaipēda1;16:57,22 
4Viktors Čaplinskijs1991Visaginas1;18:01,47 
5Nikolajs Ovčinikov1991Zarasai1;18:07,37 
6Aivars Vilguts1990Ventspils1;21:42,08 
7Endijs Bikovičs1991SASS1;22:51,15 
8Toms Krastenbergs1991Jelgava KC MSĢ1;23:17,90 
9Jānis Paeglis1990Limbaži1;23:33,55 
10Vadims Peremotovs1991Daugavpils MSĢ1;24:30,05 
11Anatolijs Seredickis1991Rīdzene MSĢ1;24:41,08 
12Mareks Antoņenko1990SASS1;24:47,58 
13Artjoms Zīverts1991Jelgava BJSS1;25:27,42 
14Gundars Kalns1991Jelgava KC1;25:50,47 
15Rihards Dombrovskis1990Ventspils1;26:14,50 
16Mindaugas Kučauskas1991Kaunas1;26:41,58 
17Emīls Anškens1991Ventspils1;35:48,65 
 Andrejs Stoļarovs1991Rīdzene MSĢizstājās 
 Kristaps Binde1991Limbažiizstājās 
 Arturas Baltušaitis1991Kaunasizstājās 
 Olafs Krapausks1991Rīdzeneizstājās 

K - 1 JAUNIEŠI (92.-93.) 16 km

1Edgars Goss1992SASS1;16:58,08 
2Jegors Losevs1993Visaginas1;18:42,23 
3Rasmus Lelumees1992Tartu1;21:03,15 
4Edgars Zablovskis1991Ventspils1;21:19,29 
5Rolands Parasigs-Parasiņš1992SASS1;21:21,81 
6Karel Alupere1993Tartu1;24:04,32 
7Pijus Balanda1992Kauņa1;24:07,37 
8Artur Sevtsenko1993Pērnava1;27:49,07 
9Kaspars Tīklenieks1993Limbaži1;28:55,30 
10Deniss Mihailovs1993Rīdzene1;28:59,02 
11Silver Karu1992Pērnava1;31:12,09 
12Jēkabs Bīmanis1992Jelgava BJSS1;32:00,51 
13Ludvigs Bērziņš1993Rīdzene1,32:01,32 
14Roberts Jaunozols1992Limbaži1;34:54,36 
15Kristaps Tihānovs1992Rīdzene1;35:54,04 
16Aleksandrs Ļebedevs1992Jelgava KC1;36:09,08 
17Aigars Tolčeņicins1992Rīdzene1;36:24,24 
18Toms Bārda1992SASS1;36:36,79 
19Oļegs Lupars1993Jelgava KC1;37:35,22 
20Artjoms Vasčenko1993SASS2;02:42,47 
 Andrejs Dmitrijevs1992Brocēniizstājās 
 Jānis Kauliņš1992Limbažiizstājās 
 Kristians Ruļuks1992Limbažiizstājās 
 Dāvis Melnalksnis1993Limbažiizstājās 
 Elvis Sutkus1993Kauņaizstājās 
 Dāvis Veikšāns1992Rīdzeneizstājās 

C - 1 VĪRIEŠI 16 km

1Raivis Vinogradovs1989Limbaži1;23:15,66 
2Aivis Tints1987Liepāja1;24:22,90 
3Viktors Moisejenkovs1962Jelgava BJSS1;26:26,12 
4Antons Knesis1987Liepāja1;28:18,44 
5Sandis Drullis1971Liepāja1;29:03,23 
6Ilgvars Jansons1988Liepāja1;30:29,30 
7Dmitrijs Bogdanovs1985SASS1;31:23,19 
 Andrejs Šudeiķis1985Jelgava BJSSizstājās 
 Armands Tanasjevs1988SASSizstājās 
 Olavi Hein1989Tartuizstājās 

C - 1 JUNIORI (90.-91.) 16 km

1Arturas Bastis1990Klaipēda1;27:45,77 
2Dmitrijs Semjonovs 1991Brocēni MSĢ1;28:54,83 
3Dmitrijs Malafejevs1990Limbaži1;30:49,69 
4Vadims Kurčanovs1991Jelg.BJSS MSĢ1;31:14,10 
5Viktoras Budreika1991Kauņa1;31:35,86 
6Erik Koitla1990Tartu1;32:15,42 
7Roberts Penezis1991Liepāja1;32:19,54 
8Kristaps Šēnfelds1991Liepāja1;35:27,52 
9Juris Piķelis1991Liepāja1;36:04,92 
 Turans Manafovs1991Jelg.BJSS MSĢizstājās 
 Miķelis Ežmalis1990Rīdz.MSĢizstājās 

C- 1 JAUNIEŠI (92. - 93.) 16 km

1Dagnis Iļjins1992Talsi1;30:07,61 
2Arvis Iļjins1994Talsi1;34:11,47 
3Andrejs Masļakovs1992Rīdzene MSĢ1;35:11,48 
4Kristaps Tukišs1993Talsi1;38:19,58 
5Lukas Šileika1992Klaipēda1;39:40,30 
6Vitālijs Golubeckis1993Liepāja1;40:59,59 
7Andis Vītols1992Limbaži1;43:13,68 
8Reinis Danga1992Ventspils1;44:44,15 
9Mārtiņš Burkovskis1993Ventspils1;45:34,97 
10Agnis Brūders1993Liepāja1;50:11,04 
11Roberts Zimelis1992Talsi1;54:14,41 
12Rūdolfs Sakne1992Ventspils1;57:42,47 
13Romāns Žuks1992Rīdzene2;08:15,07 
 Elvijs Kristvalds1993Talsiizstājās 
 Staņislavs Ļesčinskis1993Rīdzene MSĢizstājās 
 Arvils Jurevics1992Ventspilsizstājās 
 Mārcis Stūris1992Limbažiizstājās 

Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

 
 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Europos meistrų žaidynės
Pasaulio sprinto čempionatas
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas