2008.01.01 -2008.05.31

2008-05-23 Pontevedra

 Šių metų birželio 23-29 dienomis Pontevedroje (Ispanija) vyks Europos policijos ir ugniagesių spoto žaidynės EUROPOLYB - 2008 kuriose numatytos ir baidarių irklavimo K-1 ir K-2  5000 m. rungtys. Šiose varžybose gali dalyvauti ne tik policininkai ar ugniagesiai, bet ir kitų teisėtvarkos bei teisėsaugos institucijų pareigūnai bei darbuotojai t.y. muitininkai, pasieniečiai, saugos tarnybų darbuotojai ir t.t. Šių varžybų dalyviai skirstomi į atskiras amžiaus grupes Open (18-29) Senior (30-39) Master (40-49) ir Grand Master (virš 50) Individualių sporto rungčių dalyviai gali būti skirstomi ir į smulkesnias grupes Senior A ir B (30-34) ir (35-39) ir atitinkamai Master A ir B bei Grand Master A, B, C ir D. Šiose varžybose ruošiasi dalyvauti ir mūsų klubo lyderis Sigitas Bulovas. Informacija apie šias varžybas tinklapyje:  http://www.europolyb.net/eng/index.asp

2008-05-22 iš Madrido

 Šių metų balandžio mėnesį Tarptautinės baidarių ir kanojų irklavimo (ICF) direktorių taryba posėdžiavusi Madride (Ispanija) priėmė sprendimą 2009 metais surengti 1-ąjį Pasaulio meistrų čempionatą. Tiksli data ir čempionato vieta bus nustatyta vėliau. Nacionalinės irklavimo federacijos kviečiamos dalyvauti konkurse, dėl teisės surengti minėtą čempionatą. Daugiau informacijos apie šį sprendimą galite rasti: PaddleAway is the new format of the ICF Newsletter

2008-05-10 iš Kijevo 

 Gautas Ukrainos irklavimo federacijos „Dragon boat“ prezidento Aleksandro Bakanyčevo personalinis kvietimas dalyvauti tarptautinėse baidarių ir kanojų irklavimo veteranų varžybose kurios vyks rugpjūčio 21-24 d. Kijeve. Irklavimo festivalis organizuojamas Ukrainos nepriklausomybės dienai paminėti. Šiuo metu paraiškas pateikė ir patvirtino apie dalyvavimą šiose varžybose Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos, Kazachstano ir Kanados meistrai. Programoje numatyta K-1, K-2, K-4, C-1, C-2, C-4  200 m. 500 m. ir 1000 m. Startinis mokestis 7 eurai vienam dalyviui, nakvynė parai nuo 10 iki 100 eurų. Reikalingos tranzitinės vizos per Baltarusiją. Mūsų klubas sprendimą dėl dalyvavimo šiose varžybose priims paskutinę šio mėnesio dieną kai galutinai paaiškės kad Europos čempionatas šiais metais organizuojamas nebus. Aleksandras Bakanyčevas kuris palaiko ryšius su tarptautine b/k irklavimo federacija pareiškė kad šiemetinį čempionatą buvo planuojama surengti Miunchene, tačiau vokiečiai dėl nežinomų priežasčių šių ketinimų atsisakė.

2008-05-07 Skuodas

  2008 06 07 Skuode vyks atviros rajono sporto žaidynės kurių programoje numatyos baidarių ir kanojų irklavimo varžybos. Šios sporto šakos pradininkas Skuode bei nusipelnęs Lietuvos Respublikos teneris Kazimieras Rimkūnas į šias varžybas kviečia irklavimo veteranus kurie galės išbandyti jėgas vienvietėmis valtimis 200 metrų nuotolyje. Varžybos vyks Bartuvos upės užtvankoje ties irklavimo baze Krantinės g.1  Varžybų pradžia 12 val. Kontaktinis Tel.Nr. pasiteiravimui +37060044536 Kazimieras Rimkūnas.

2008-05-01 iš Jelgavos

 Jelgavoje baigėsi Baltijos šalių pavasario ilgų nuotolių pirmenybės kuriose pagirtinai rungtyniavo mūsų klubo meistrai bei jaunasis kanojinikas Artūras Bastys. Baidarininkų grupėje greičiausiai 2000 m. nuotolį per 8.22,0 įveikė Sigitas Bulovas antroje vietoje liko estas Uko Kirge 8.29,2 trečias Ivanas Suchorukovas iš Daugpilio 9.08,2 Kanojinikų grupėje visas prizines vietas iškovojo mūsų klubo atstovai kiek nelauktai nugalėjo Aleksandras Nazarovas 10.01,8 antroje vietoje liko Aleksandras Šarafutdinovas 10.09,2 trečias Rolandas Samuolis 10.40,1. Kęstutis Bortelis dėl sveikatos sutrikimų nestartavo. Baidarininkų grupėje virš 50 metų amžiaus antrają vietrą užėmė Arvydas Maciūnas. Jaunimo grupėje 6000 m. nuotolyje Artūras Bastys iškovojo bronzos medalį, jo rezultatas 28.16,0 absoliučioje kanojininkų įskaitoje aštuntas.

2008-04-30 Į Jelgavą

  2008 05 01 Jelgavos mieste vyks Baltijos šalių pavasario ilgų nuotolių pirmenybės kuriose ruošiasi startuoti ir mūsų klubo komanda tai baidarininkai Sigitas Bulovas ir Arvydas Maciūnas, kanojinikai Aleksandras Šarafutdinovas, Aleksandras Nazarovas, Kęstutis Bortelis ir Rolandas Samuolis bei vienas iš perspektyviausių Lietuvos kanojininkų trenerio Olego Chrulevičiaus auklėtinis 18-etis Artūras Bastys. 

2008-04-11 Kijevas     

  2008 08 21-24 dienomis Ukrainos irklavimo federacija „Dragon boat“ Kijeve organizuoja tarptautinį irklavimo festivalį "Auksinis drakonas" į kurį kviečiami baidarių ir kanojų irklavimo veteranai. Pridedama programa originalo kalba.             

                 В фестивале принимают участие команды Германии, Англии, Украины.
                                            В программе фестиваля:
1) Гребля на лодках "Дракон"
D-22, D-12 200, 500 и 1000м.
2) Гребля на аутригерах 200, 500 и 6000м
3) Гребля на байдарках и каноэ-ветераны К-1, С-1 200, 500 и 6000м
4) Квадратлон (плаванье, бег, велосипед, гребля на байдарках) Соревнования лично-командные.
     Приезд участников соревнований 21 августа 2008 г. Мандатная комиссия 21 августа 2008 г.
     Проживание от 5 евро до 150 евро в сутки.
     Помогаем забронировать проживание, встречаем на вокзалах и в аэропортах. Байдарки и каноэ для участников ветеранов предоставляем бесплатно в дни соревнований.      

Daugiau informacijos apie šias varžybas galite surasti   http://www.dragonboat.org.ua/ 

2008-04-09 Paneigimas

  Šiuo metu viešumoje pasirodęs Aleksandras paneigė pasklidusius gandus kad jis treniruojasi Izraelyje, paprasčiausiai jis namuose laukia gero oro ir nuo pirmadieno pradės treniruotis, o gandas apie išvyką į Izraelį greičiausiai tai balandžio 1-osios dienos pokštas kurį išgalvojo ir paskleidė jo draugai bei konkurentai.

2008-04-01 Pasiruošimas

   Gauta informacija kad 42 metų Klaipėdos kanojinikas Aleksandras Nazarovas šiuo metu treniruojasi Izraelyje ir įtemtai ruošiasi svarbiausioms metų varžyboms per kurias tikisi nugalėti ne tik Aleksandrą Šarafutdinovą, bet ir sudaryti konkurenciją stipriausiems Lietuvos irkluotojams, kovoje dėl kelialapių į olimpines žaidynes.

2008-03-27 Pagrindinės varžybos                                                                                                                      

   2008 09 16-21 dienomis Čekijos mieste Tyn nad Vltavou vyks Pasaulio maratono čempionatas.Meistrų varžybos vyks 18-19 dienomis. Atvykimas į varžybas bei registracija bus vykdoma 16-17dienomis.  Programoje numatyta vyrams K-1,K-2,C-1 ir C-2 21,5 km. Bei moterims K-1 ir K-2 21,5 km. Pasaulio maratono čempionatas vyksta reguliariai, kiekvienais metais, tai prestižinės varžybos į kurias susirenka nemažai įvairaus amžiaus sportininkų iš daugelio Pasaulio šalių. Varžybos vykdomos kiekvienoje amžiaus grupėje. Plačiau apie šias varžybas galite paskaityti  http://www.canoemar.cz/ 

2008-03-20 Pirmosios varžybos        

   2008 05 01 Jelgavoje (Latvija) vyks Baltijos šalių pavasario ilgų nuotolių pirmenybės programoje numatyti ir veteranų startai   vyrai K-1 2000 m., C-1 2000 m., ir moterys K-1 2000 m. Nespėjusiems tinkamai pasiruošti šioms var˛yboms nėra ko nusiminti, galės tai padaryti spalio 6 dieną ten pat Jelgavoje vyks Baltijos šalių rudens maratonas kuriame veteranams numatyti, vyrams K-1 8000 m., ir C-1 8000 m., bei moterims K-1 8000 m. startai. Daugiau Informacijos apie šias varžybas galite surasti http://www.kanoe.lv/

2008-01-04 Apdovanojimai                                                                                                                       

    2007m. gruodžio 21 dieną vykusiame geriausių miesto sportininkų pagerbimo vakare Klaipėdos miesto meras Rimantas Taraškevičius apdovanojo geriausius miesto sportininkus, jų trenerius, rėmėjus bei kitus asmenis, prisidedančius prie sporto plėtros ir sporto propagavimo. Už pavyzdį jaunimui garsinant Klaipėdos miestą ir Lietuvą pasaulyje buvo pagerbti bei apdovanoti irklavimo, lengvosios atletikos, imtynių sporto šakų bei mūsų klubo veteranai.

 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Pasaulio sprinto čempionatas
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas