Meistrų atminimo taurė - 2018
  K-1 1000m  40-49 metai vyrai  
      
 Vieta Vardas Pavardė
 Gimimo m.
 Miestas        
Realus laikas
 Galutinis laikas
      
1.
Vidas Kupčinskas
1971
Kaunas
3,53
3,55
2.
Saulius Svaldenis
1970
Vilnius
4,13
4,13
3.
Vadimas Čižys
1974
Visaginas
4,11

4,19

      
  K-1 1000m
 50-59 metai vyrai  
      
1.
Sigitas Bulovas1963
Gargždai
3,594,01
2.
Verner Šermokas
1963
Klaipėda
4,07
4,09
3.
Voitech Lapo
1967
Vilnius
4,01
4,10
4.
Gintaras Kaminskas
1962
Vilnius
4,13
4,13
5.
Darius Čereška
1968
Vilnius
4,27
4,39
6.
Sergej Timochin
1967Visaginas
4,33
4,43
      
 K-1 1000m
 virš 60 metų
 vyrai  
      
1.
Jevgenij Sokolovskij
1952
Trakai
  
2.
Eugenijus Taparauskas
1953
Joniškis
  
3.
Sergej Kononenko
1958Vilnius
  
4.
Bronislovas Ivanauskas
1956
Kaunas
  
      
   Moterys   
      
1.
Aleksandra Čechova
1962
Panevėžys
 5.24 
      
 C-1 1000m
50-59 metai
   
      
1.
Gediminas Lašinis
1960
Panevėžys
5,08
5,08
2.
Aleksandr Nazarov
1966
Klaipėda
5,03
5,15
3.
Valdas Ramoška
1959klaipėda
nebaigė
 
      
 C-1 1000m
virš 60 metų
   
      
1.
Romas Kudirka
1958
Kaunas
4,50
4,58
2.
Igor Kopasovs
1947Daugpilis
5,34
 
3.
Kęstutis Bortelis 1954
Klaipėda
5,35
5,35
4.
Vytautas Jakonis
1958
Lentvaris
5,52
6,00
      
 K-1 200m
40-49 metai
vyrai
  
      
1.
Vidas Kupčinskas
1971
Kaunas
39,24
 
2.
Vadimas Čižys
1974
Visaginas
40,92
 
3.

Saulius Svaldenis

1970
Vilnius
41,81
 
4.
Vygantas Zenkevičius
1970
Alytus
43,62
 
      
 K-1 200m
50-59 metai
 vyrai  
      
1.
Voitech Lapo
1967 
Vilnius
41,89
 
2.
Sergej Timochin
1967
Visaginas
42,15
 
3.
Verner Šermokas
1963
Klaipėda
43,45
 
4.
Sigitas Bulovas
1963
Gargždai
43,55
 
5.
Gintaras Kaminskas
1962
Vilnius
44,28
 
6.
Darius Čereška
1968
Vilnius
44,90
 
7.
Arvydas Petraitis
1961Vilnius45,00
 
      
 K-1 200m
virš 60 metų vyrai
  
      
1.
Jevgenij Sokolovskij1952
Trakai
44,94
 
2.
Sergej  Kononenko
1958Vilnius
46,66
 
3.Eugenijus Taparauskas
1953
Joniškis
47,07
 
4.Bronislovas Ivanauskas
1956
Kaunas
1,01,97
 
      
 C-1 200m
50-59 metai
   
      
1.
Aleksandr Nazarov
1966
Klaipėda
52,43
 
2.
Valdas Ramoška
1959
Klaipėda
53,05
 
3.Gediminas Lašinis
1960
Panevėžys
53,39
 
      
 C-1 200m
virš 60 metų
   
      
1.
Romas Kudirka
1958
Kaunas
50,81
 
2.
Kęstutis Bortelis
1954
Klaipėda
57,42
 
3.
Vytautas Jakonis
1958
Lentvaris
1,03,59
 
4.
Igor Koposovs
1947
Daugpilis
1,03,94
 
      
 K-1 200m
Moterys
   
      
1.
Eugenija Varkulevičienė
1958
Panevėžys
58,37
 
2.
Aleksandra Čechova
1962
Panevėžys
1,01,44
 
      
 K-2 200m
Vyrai
   
      
1.
Sigitas Bulovas
1963
 37,61
 
 Vidas Kupčinskas
1971
   
      
2.
Vygantas Zenkevičius
1970
 38,71
 
 Voitech Lapo
1967
   
      
3.
Saulius Svaldenis
1971
 40,99
 
 Darius Čereška
1968
   
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Europos meistrų žaidynės
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas