Meistrų atminimo taurė - 2015

K-1 1000 metrų 30-44 metų vyrai

V.
Vardas Pavardė Metai
Miestas
Realus laikas

Galutinis laikas

1
Vidas Kupčinskas
 44Kaunas
   3.48     3.48
2
Ramūnas Timinskas
 44Kaunas
   4.23     4.23
3
Silvestras Aidietis
 42Vilnius
   4.31     4.35

 

 

K-1 1000 metrų 45-59 metų vyrai

V.
Vardas Pavardė Metai
Miestas
Realus laikas

Galutinis laikas

1
Sigitas Bulovas
 52Gargždai
   4.01     4.11
2
Sergej Kononenko
 57Vilnius
   4.19     4.19
3
Verner Šermokas
 52Klaipėda
   4.10     4.20
4
Gintaras Kaminskas
 53Vilnius
   4.14     4.22
5Gintautas Šiaškus
 54Klaipėda
   4.21     4.27
6
Darius Čereška
 47Vilnius
   4.13     4.33
7
Dainius Jaraminas
 51
Vilnius
   4.22      4.34
8
Artūr Keselman
 51Klaipėda
   4.40     4.52
9
Gintautas Geiša
 54
Kaunas
   4.55     5.01

 

K-1 1000 metrų 60 ir daugiau vyrai

V.
Vardas Pavardė Metai
Miestas
Realus laikas

Galutinis laikas

1
Eugenijus Taparauskas
 62Joniškis
   4.17     4.17
2
Bronislovas Ivanauskas
 60Kaunas
   5.01     5.03
3
Arvydas Maciūnas 60Klaipėda 
   6.07
     6.09


C-1 1000 metrų vyrai

V
Vardas Pavardė
MetaiMiestas
Realus laikas

Galutinis laikas

1
Jefim Klementjav
 52Ryga
  4.22     4.32
2
Romas Kudirka
 57Kaunas
  4.34
     4.34
3
Romas Daugnora
 53Klaipėda
  4.50     4.58
4
Vytautas Jakonis  57Lentvaris
  5.27     5.27
5
Egidijus Šiaučiūnas
 57Panervėžys
  6.05     6.05
 Valdas Ramoška
 56Klaipėda
       N.S
 Virginijus Rimša
 46Klaipėda
      N.S

 

K-1 200 metrų 30-44 metų vyrai

V
Vardas Pavardė
Metai
Miestas

 Laikas

1
Vidas Kupčinskas
 44Kaunas
41.90
2
Silvestras Aidietis  42Vilnius
42.70
3
Ramūnas Timinskas
 44Kaunas
46.97
 Saulius Svaldenis
 45Vilnius
46.80

 

K-1 200 metrų 45-59 metų vyrai

V
Vardas Pavardė
Metai
Miestas

Laikas

1
Sigitas Bulovas
 52Gargždai
44,44
2
Verner Šermokas
 52Klaipėda
44,79
3
Gintautas Šiaškus
 53Klaipėda
45,60
4
Darius Čereška
 47Vilnius
46,03
5
Saulius Svaldenis
 45Vilnius
46,85
6
Artūr Keselman
 51Klaipėda
47.44
7
Sergej Kononenko
 57Vilnius
50.69
8
Gintaras Kaminskas
 53Vilnius
52,82
9
Dainius Jaraminas
 51Vilnius
54,44
10
Gintautas Geiša
 54
Kaunas
58,00

 

K-1 200 metrų 60 metų ir daugiau vyrai

V.Vardas Pavardė
Metai
Miestas

Laikas

1
Eugenijus Taparauskas
 62Joniškis
46,12
2
Bronislovas Ivanauskas
 60Kaunas
51,40
3
Arvydas Maciūnas
 60Klaipėda
1.10.0

 

C-1 200 metrų 45-59 metų vyrai

V.Vardas PavardėMetai
Miestas

Laikas

1.Jefim Klementjav
 52Ryga
46,47
2
Virginijus Rimša
 46Klaipėda48,53
3
Valdas Ramoška
 56Klaipėda
54,72
4
Egidijus Šiaučiūnas
 57Panevėžys
57,56
5
Vytautas Jakonis
 57Lentvaris
1.02,0
 Romas Daugnora
 53Klaipėda
 N.S
 Romas Kudirka
 57Kaunas
 N.S

 

C-1 200 metrų 60 metų ir daugiau vyrai

V.
Vardas Pavardė
Metai
Miestas 

Laikas

1
Jurij Kopasovs
 68Daugpilis
1.01.00
 Antanas Mickevičius  80Mickūnai
N/S

 

K-2 200 metrų vyrai


V
Vardas Pavardė
Laikas
1
Sigitas Bulovas - Vidas Kupčinskas 38,44
2
Silvestras Aidietis - Ramūnas Timinskas
41,00
3
Darius Čereška - Saulius Svaldenis
41,20

 

K-2 200 metrų moterys

V
Vardas Pavardė 
Laikas
1
Eugenija Varkuliavičienė - Kristina Geišienė      
55,01

 

 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Europos meistrų žaidynės
Pasaulio sprinto čempionatas
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas