Meistrų atminimo taurė - 2014

K-1 1000 metrų vyrai

V.
Vardas Pavardė Metai
Miestas
Realus laikas

Galutinis laikas

1
Sigitas Bulovas
 51Gargždai
   4.07     4.27
2
Vidas Kupčinskas
 43Kaunas
   3.54     4.30
3
Sergej Kononenko
 56Vilnius
   4.24     4.34
4
Gintautas Šiaškus
 53Klaipėda
   4.22     4.38
5
Verner Šermokas
 51Klaipėda   4.19     4.39
6.
Eugenijus Taparauskas
 61Joniškis
   4.43     4.43
7
Darius Čereška
 46Vilnius
   4.28     4.58
8
Artūras Petrovas 
 42
Kaunas
   4.25
     5.03
9
Artūr Keselman
 50Klaipėda
   4.42     5.04
10
Saulius Svaldenis
 44
Vilnius
   4.35     5.09
11
Ramūnas Timinskas
 42
Kaunas
   4.42     5.20
12
Silvestras Aidietis
 41Trakai
   4.43     5.23
13Arvydas Petraitis
 53Vilnius
     nebaigė

 

C-1 1000 metrų vyrai

V
Vardas Pavardė
MetaiMiestas
Realus laikas

Galutinis laikas

1
Aleksandras Nazarov
 48Klaipėda
  5.15
     5.31
2
Romas Daugnora
 52Klaipėda   5.32
     5.40
3
Virginijus Rimša
 45Klaipėda
  5.21
     5.53
4
Ričardas Balčiulis
 51Neuwport
  5.44
     5.54
5Ramūnas Dovalga
 53Kaunas
  6.30
     6.36
6Valdas Čižinauskas
 47Kaunas
  6.20
     6.38
7
Vytautas Jakonis
 56Lentvaris
  6.50
     6.50

 

K-1 200 metrų 30-44 metų vyrai

V
Vardas Pavardė
Metai
Miestas

 Laikas

1
Vidas Kupčinskas
 43Kaunas
42.00
2
Saulius Svaldenis
 44Vilnius
43.00
3
Ramūnas Timinskas
 42Kaunas
46.00
4Silvestras Aidietis
 42Trakai48.00
5
Artūras Petrovas
 42Kaunas
48.00

 

K-1 200 metrų 45-59 metų vyrai

V
Vardas Pavardė
Metai
Miestas

Laikas

1
Sigitas Bulovas
 51Gargždai
43,30
2
Gintautas Šiaškus
 53Klaipėda
43,53
3
Darius Čereška
 46Vilnius
44,40
4
Artūr Keselman
 50Klaipėda45.20
5
Arvydas Petraitis
 53Vilnius
45.43
6
Sergej Kononenko
 56Vilnius
46.06
7
Verner Šermokas
 51Klaipėda
46.53
8
Gintaras Kaminskas
 52Vilnius
49.09

 

K-1 200 metrų 60 metų ir daugiau vyrai

V.Vardas Pavardė
Metai
Miestas

Laikas

1
Jevgenij Sokolovskij
 62Trakai46,30
2
Eugenijus Taparauskas
 61Joniškis47,40

 

C-1 200 metrų 45-59 metų vyrai

V.Vardas PavardėMetai
Miestas

Laikas

1.Romas Daugnora
 52Klaipėda
45,55
2
Ramūnas Dovalga
 53Kaunas47,66
3
Ričardas Balčiulis
 51Newport49,26
4Algimantas Melkūnas
 52Kaunas
55,17
5
Vytautas Jakonis 56Lentvaris1,04,00

 

C-1 200 metrų 30-44 metų vyrai

V.
Vardas Pavardė
Metai
Miestas 

Laikas

1
Jonas Greičius
 40Klaipėda
49,00
 Aleksandr Nazarov
 48Klaipėda
47,51
 Virginijus Rimša
 45Klaipėda
48,00
 Valdas Čižinauskas
 48Kaunas
57,00

 

C-2 200 metrų vyrai

V.Vardas Pavardė
  

Laikas

1
Aleksandr Nazarov - Virginjus Rimša
  41,12
2
Jonas Greičius - Valdas Čižinauskas
  43,70
3
Romas Daugnora - Ričardas Balčiulis
  48,30

 

K-2 200 metrų vyrai

V
Vardas Pavardė  
 

Laikas

1

Vidas Kupčinskas - Sigitas Bulovas

  40,07
2
Saulius Svaldenis - Darius Čereška
  41,75
3-4
Vygantas Zenkevičius - Ramūnas Timinskas
  42,71
 Artūr Keselman - Eugenijus Taparauskas
  42,71
5Jevgenij Sokolovskij - Arvydas Petraitis 
  

43,60

 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Europos meistrų žaidynės
Pasaulio sprinto čempionatas
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas