Jūros šventė - 2014 rezultatai

 K-1 200 m   vyrai iki 50 metų

1. Vidas Kupčinskas                                37,12

2. Silvestras Aidietis                               38,14

3. Darius Čereška                                  38,99

4. Ramūnas Timinskas                           40,12                                                       

5. Rolandas Jablonskis                           44,18

6. Vygantas Zenkevičius                         nest.

C-1 200 m. vyrai  iki 50 metų

1. Aleksandr Nazarov                              45,75

2. Virginijus Rimša                                  46,84

 K-1 200 m   vyrai virš 50 metų

1. Gintautas Šiaškus                                34,07                                                                            

2. Sigitas Bulovas                                    34,41

3. Verneris Šermokas                              35,53

4. Artur Keselman                                   36,60

5. Ivans Suhorukovs                                38,41

6. Stasys Berlinskas                                 41,44

7. Eugenijus Taparauskas                        42,87

C-1 200 m   vyrai virš 50 metų

1.  Romas Daugnora                                43,37

2. Vytautas Jakonis                                  47,59

K-1 200 m   moterys virš 50 metų

1. Aida Vilimienė                                    48,22

2. Regina Geležinienė                              56,57

 K-2 200 m   vyrai iki 50 metų

1. Sigitas Bulovas

    Vidas Kupčinskas                                 30,75

2. Silvestras Aidietis         

    Darius Čereška                                    32,91

3. Ramūnas Timinskas

    Vygantas Zenkevičius                           33,21            

C-2 200 m   vyrai iki 50 metų

1. Virginijus Rimša                                  42,35

    Aleksandr Nazarov       

K-2 200 m   vyrai virš 50 metų

1. Stasys Berlinskas                                34,07

    Verner Šermokas

2. Ivans Suhorukovs                                34,41

    Eugenijus Taparauskas

C-2 200 m    vyrai virš 50 metų

1. Romas Daugnora                                 47,28

    Vytautas Jakonis           

K-2 MIX 200 m

1. Aida Vilimienė                                     42,40

    Verneris Šermokas

2. Regina Geležinienė                              44,14

    Ramūnas Timinskas

K-2 200 m  vyrai sportininkas+meistras

1. Marius Dainauskas

    Vidas Kupčinskas                                31,40

2. Gintautas Šiaškus

    Arminas Miežietis                               32.53

3. Verner Šermokas

    Evaldas Vilčiauskas                            35,50

 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Europos meistrų žaidynės
Pasaulio sprinto čempionatas
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas