2019.01.01 - 2020.12.31
 

2020 01 26 Pasaulio b/k irklavimo meistrų sprinto čempionatas - 2020

2019 metų lapkričio mėn. Tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo federacija priėmė sprendimą 2020 metų Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo meistrų sprinto čempionatą organizuoti rugpjūčio mėn.14-16 dienomis,Ternopolio mieste,Ukrainoje.

Pagal numatytą programą čempionatas bus vykdomas tris dienas, varžybų dalyviai rungtyniaus 200 ir 500 metrų nuotolių rungtyse, Amžiaus grupės vienviečių valčių varžybose bus skirstomos įprasta tvarka, dviviečių valčių varžybose amžiaus grupės skirstomos kas dešimt metų, o keturviečių įgulos varžysis iki 54 metų ir virš 55 metų amžiaus grupėse. Paskelbtas ir preliminarus šių varžybų tvarkaraštis.

Daugiau informacijos apie Ukrainoje organizuojamą Pasaulio čempionatą rasite Tarptautinės baidarių ir kanojų  irklavimo federacijos svetainėje.


2019 12 23 Geriausių Klaipėdos rajono sportininkų apdovanojimai

Praėjusį savaitgalį Vėžaičių seniūnijos kultūros centre surengta iškilminga šventė Klaipėdos rajono sporto bendruomenei – tradicinis geriausiųjų sportininkų apdovanojimų renginys

Klaipėdos raj. Sporto centro direktorius Vaidas Liutikas pasidžiaugė 2019 metų Klaipėdos raj. sportininkų pasiekimais. Po išsamios metų apžvalgos geriausiai atstovavusiems Klaipėdos rajoną sportininkams įteiktos padėkos bei apdovanojimai, pagerbti sporto rėmėjai.

Už puikius rezultatus Lietuvos seniūnijų XII žaidynėse apdovanoti seniūnijų atstovai.

Geriausia Klaipėdos rajono metų komanda šiemet pripažinta Gargždų „Banga“, o geriausio metų trenerio titulu džiaugėsi „Bangos“ strategas Tomas Tamošauskas.

Geriausių Klaipėdos rajono sportininkų dešimtuke pirmąją vietą užėmė Lijana Jakaitė – Lietuvos sunkiosios atletikos moterų rinktinės narė, Lietuvos vicečempionė, daugelio varžybų nugalėtoja ir rekordininkė. Pasaulio čempionato vykusiame Tailande 8 vietos laimėtoja, Rumunijoje (Bukarešte) vykusiame Europos jaunimo iki 23 m. sunkiosios atletikos čempionate sportininkė (svorio kat. iki 71 kg) rovimo rungtyje iškėlusi 88 kg laimėjo bronzos medalį.

Klaipėdos raj. savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas už aukštus sportinius rezultatus ir Klaipėdos rajono garsinimą, padėkas įteikė ir baidarininkams Sigitui Bulovui, Gintautui Šiaškui, Aidai Vilimienei ir Sandrai Romienei.


2019 10 05 Baltijos šalių ilgų nuotolių čempionatas

 

Šiandien, Jelgavoje (Latvija), dalyvavome Latvijos ir Baltijos šalių b/k irklavimo ilgų nuotolių čempionate. Šiose varžybose jėgas išbandė ne tik latviai bet ir Lietuvos, Estijos, Suomijos bei Rusijos atstovai.

Suaugę vyrai ir jaunimas rungėsi 16 km nuotolio rungtyje, o meistrams ir jaunesniems sportininkams bei moterims pakako 8 km.

Ypač sėkmingai šiame maratone rungtyniavo 43-jų metų veteranas Jonas Ragauskas, kuris 16km nuotolio rungtyje, daug jaunesniems varžovams, nepaliko jokių vilčių.16 km nuotolį Jonas įveikė per 1val. 13min. 22s ir tapo šių varžybų absoliučiu nugalėtoju.

Meistrų tarpe, kurių amžius virš 50 metų, 8 km greičiausiai įveikė Sigitas Bulovas jo rezultatas 37min 54s. Antrąją vietą po atkaklios kovos užėmė Sankt Peterburgo atstovas Michail Sorokin (38min.41s), o trečias finišo liniją kirto Verneris Šermokas (38min.43s).

Tarp vyresnių moterų Aleksandra Čechova finišavo antra. Nugalėjo Nadiežda Michailova iš Sankt Peterburgo.

Šiomis varžybomis ir baigėme š/m irklavimo varžybų sezoną.


 

2019 09 29 Trakų regata - 2019

 

Net 242 sportininkai iki 18 metų amžiaus iš Vilniaus, Trakų, Visagino, Panevėžio, Šiaulių, Marijampolės, Elektrėnų, Kaliningrado, Baltarusijos (2 Minsko komandos) bei Latvijos (2 komandos) vakar susirinko į 16-tąjį kartą Artūro Vietos sporto klubo organizuojamą baidarių ir kanojų irklavimo Trakų regatą.

Varžybų dalyviai, visą dieną merkiant lietui (oro temperatūra +9), Galvės ežere lenktyniavo aplink Plytnyčios salą 2600 ir 1300 metrų nuotolio rungtyse.

Regatos metu 1300 metrų rungtyje rungėsi ir sportininkai – veteranai. Tarp meistrų, kurių amžius neviršijo 50 metų, greičiausias buvo Jonas Ragauskas (Vilnius), antrasis finišavo Ramūnas Timinskas (Kaunas), o trečiasis finišo liniją kirto Saulius Svaldenis (Vilnius).

Tarp vyresnių baidarininkų, kurių amžius virš 50 metų, greičiausias buvo Sigitas Bulovas (Gargždai), antrasis - Voitech Lapo (Vilnius), o trečiąją vietą iškovojo Gintaras Kaminskas (Vilnius). 

Komandinė taurė bei piniginis prizas atiteko Baltarusijos sportininkams, antri liko svečiai iš Kaliningrado, o treti - Latvijos atstovai.


 

2019 09 03 Pasaulio meistrų čempionatas

 

 

Š/m rugpjūčio mėn. 28 – 30 dienomis  Szegede (Vengrija), kepinant 34 laipsnių karščiui vyko Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo meistrų (veteranų) čempionatas.

Šiame čempionate  varžybų dalyviai - vyrai rungėsi 1000  ir 200, o moterys 500 ir 200 metrų nuotolio rungtyse.

Mūsu pasiekimai:

K-1 1000m 40-44 Jonas Ragauskas - sidabras
K-2 1000m 40-44 J.Ragauskas, V. Efanov - sidabras
K-1   500m 55-59 Aida Vilimienė - sidabras
K-2   500m 55-59 Aleksandra Čechova, Jolanta Niedzielczyk - sidabras
K-1 1000m 55-59 Sigitas Bulovas - 4 vieta
K-2 1000m 55-59 S.Bulovas,V. Šermokas - 4 vieta

K-2   200m 55-59 Aleksandra Čechova, Jolanta Niedzielczyk - auksas
K-1   200m 55-59 Aida Vilimienė - sidabras
K-2   200m Mix 60-64 Aleksandra Čechova, Bronislovas Ivanauskas - sidabras
K-4   200m 50-54 Alain Biulard, Jonas Ragauskas, Sigitas Bulovas,  Verner Šermokas - bronza
K-2   200m 50-54 A. Biulard, J. Ragauskas - 5 vieta
K-2   200m 55-59 S. Bulovas, V. Šermokas - 6 vieta
K-1   200m 40-44 Jonas Ragauskas - 10 vieta

Viso  iškovojome 1 aukso, 6 sidabro ir 1 bronzinį apdovanojimą, iš kurių 2 sidabriniai ir 1 bronzinis atiteko Klaipėdos rajono baidarininkams

Nežiūrint į tai, kad varžybų dalyvius ir teisėjus alino didžiulis karštis tai buvo geriausiai organizuotas Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo meistrų čempionatas kuris buvo pravestas nepriekaištingai.


2019 08 08 Europos meistrų žaidynės

 

Š/m liepos 28 – rugpjūčio 4 dienomis Turine (Italija), vyko Europos meistrų žaidynės (European masters games), kuriose varžėsi mėgėjai  bei profesionalių sportininkų karjeras jau baigę atletai nuo 30 metų amžiaus.

Lietuvai šiose žaidynėse atstovavo 95 sportininkai kurie varžėsi krepšinio, tinklinio aikštelėse, lengvosios atletikos stadione, teniso kortuose, dziudo, imtynių, sunkiosios atletikos sporto šakose, plaukimo baseine bei baidarių ir kanojų irklavimo takeliuose. 

Puikiai šiose žaidynėse pasirodė sporto klubo „Sportuok su Sigitu“ atstovai kurie " į Lietuvos sporto meistrų asociacijos "Penkių žiedų" taupyklę įnešė 14 medalių komplektų iš jų 3 aukso, 4 sidabro ir 7 bronzos

Klaipėdos rajono baidarininkų sąskaitoje 10 medalių komplektų iš jų 2 aukso, 3 sidabro ir 5 bronzos.

K-4 200m 55-59 Aleksandras Ambotas, Verner Šermokas, Gintautas Šiaškus, Sigitas Bulovas - auksas
K-1 200m 60-64 Aleksandras Ambotas - auksas
K-2 200m 50-54 Aleksandras Ambotas, Ivan Kirejav - sidabras
K-2 200m 55-59 Sigitas Bulovas, Verner Šermokas – bronza

K-4 1000m  55-59 A. Ambotas, V. Šermokas, G. Šiaškus, S.Bulovas - sidabras
K-2 1000m  50-54 A. Ambotas, I. Kirejav - bronza
K-2 1000m  55-59 S. Bulovas, V. Šermokas - bronza
K-1 1000m  45-49 Vidas Kupčinskas - bronza
K-1 1000m  55-59 Aida Vilimienė – bronza

K-4 Mix 1000m 30-34 Aida Vilimienė, V. Šermokas, S. Bulovas, Sandra Romienė - sidabras
K-2 Mix 200m   55-59 A. Vilimienė, G. Šiaškus - sidabras
K-4 Mix 200m   30-34 A.Vilimienė, Gintaras Kaminskas, G. Šiaškus, Sandra Romienė – bronza

K-2 13 000m 55-59 Sigitas Bulovas, Verneris Šermokas - auksas
K-1 13 000m 55-59 Aida Vilimienė - bronza

Europos meistrų žaidynės vyksta kas ketverius metus. Sekančios žaidynės vyks 2023 metais Tamperėje (Suomija), o Pasaulio meistrų žaidynės vyks 2021 metais Kansai (Japonija)

Š/m rugpjūčio 29-30 Szegede vyks Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo veteranų čempionatas.


2019 06 23 Vogalonga - 2019

 

Š. m. birželio 9 d. Venecijoje (Italija) dalyvavome 45-ą kartą organizuojamame vandens festivalyje Vogalonga - 2019.

1974 m. grupei venecijiečių, protestuojančių prieš didėjantį motorinių laivų, kurie pradėjo pažeisti istorinį Venecijos miestą, naudojimą, kilo irklinių laivų lenktynių idėja. Nuo to laiko kiekvienais metais birželio mėn. organizuojamas 30 km irklavimo maratonas po įvairius Venecijos kanalus ir salas.

Pastaraisiais metais dalyvių skaičius išaugo iki daugiau nei 6000 sportininkų. Visi dalyviai sėkmingai užbaigę nuotolį gauna atminimo medalius.

Šiais metais Venecijos irklavimo maratone jėgas išbandė ir mūsų klubo atstovai - sėkmingai 30km ilgio trasą įveikė dvivietėmis baidarėmis irklavę Sigitas Bulovas ir Sandra Romienė, Lada ir Aleksandra Čechovos, Danutė ir Arvydas Maciūnai, Denis Makarevič ir Pavel Ivanov bei triviete baidare irklavę Dovilė Baltuonytė, Kristina Talačkienė ir Arvydas Girdvainis.


 

2019 05 17 Pėsčiųjų žygis 100 km

Praėjusį savaitgalį, 2019 m. gegužės 11-12 dienomis, Liepojoje (Latvija) vyko jau antrą kartą Trenkturo organizuojamas pėsčiųjų žygis Baltijos pajūriu - Coastline Trek’19: Liepaja su Gjensidige. Beveik 4000 žygio dalyvių ėjo pasirinktomis 15, 25, 50, 75 ir 100 km ilgio trasomis. Tarp 8 proc. visų žygio dalyvių, nusiteikusių įveikti ilgiausias 75 ir 100 km trasas, startavo vieni aktyviausių ir ryžtingiausių sporto klubo “Sportuok su Sigitu” atstovai - Sandra Romienė, Remigijus Romas ir Nerijus Romas, pasiryžę per 24 val. pėsčiomis įveikti pačią ilgiausią, daugiausia jėgų ir ištvermės reikalaujančią 100 km ilgio trasą.

“Kas eina, tas praeina” - komentavo sėkmingai pasirinktą ilgiausią trasą įveikusi Sandra, kartu pripažinusi, kad šis žygis pareikalavo ne tik daug valios, jėgų, ištvermės ir užsispyrimo einant, bet ir intensyvaus bei atsakingo pasiruošimo prieš žygį - kasdienių treniruočių, tinkamiausios avalynės pasirinkimo, strategijos ir taktikos sugalvojimo, palaikymo komandos subūrimu, be ko įveikti pasirinktą trasą būtų buvę daug sunkiau arba visai neįmanoma.

Pažymėtina, kad Sandra kartu su vyru Remigijum, įvertinę savo fizines galimybes, trasą nusprendė įveikti be poilsio, beveik nestodami. Pavykus išlaikyti pasirinktą 5-6 km/h tempą, 100 km trasą jiems pavyko įveikti greičiau nei planuota - per 19 val., tik keliolika minučių atsilikus nuo Nerijaus, kuris 100 km trasą sėkmingai įveikė eidamas vienas.

Sveikinimai minėtiems sporto klubo “Sportuok su Sigitu” atstovams


 
 
 

 

2019 05 08 Irklavimo maratonas Vogalonga - 2019

Š/m birželio 9 dieną, Venecijoje (Italija) mūsų klubo komanda ruošiasi dalyvauti 45-ą kartą organizuojamame vandens sporto festivalyje.

30 km irklavimo maratone aplink Veneciją gali dalyvauti visi vandens sporto mėgėjai su įvairių tipų irklinėmis priemonėmis neturinčiomis variklių ar burių. Registracija į šį renginį jau prasidėjo. Dalyvių skaičius šiame maratone  ribojamas, dalyvauti bus leidžiama pirmiesiems 8000 užsiregistravusių dalyvių.

Plačiau apie tai vogalonga.com


 

2019 02 27 Pasaulio meistrų čempionatas-2019

 

Tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo federacija paskelbė, kad 2019 metų Pasaulio meistrų sprinto čempionatas vyks rugpjūčio mėn. 28-30 dienomis Szegede (Vengrija).

Čempionate numatytos 200m K-1, C-1, K-2, C-2, K-4 ir C-4 bei 1000m K-1, C-1, K-2 ir C-2 rungtys, komandinių įgulų amžiaus grupės bus nustatomos pagal metų vidurkį, startinis mokestis 130 Eurų.

Plačiau apie tai skaitykite paspaudę čia….


2019 01 24 Pagrindiniai šių metų startai

 

Š/m liepos 26 – rugpjūčio 04 dienomis  Turino (Italija) mieste vyks Europos meistrų žaidynės. Tarp 32-iejų sporto šakų atstovų rungtyniaus ir b/k irklavimo meistrai.

Baidarininkai ir kanojininkai varžysis liepos 28-30 dienomis sprinto 200m ir 1000m vienvietėse ir komandinėse valtyse, rugpjūčio 1 dieną maratono bei 2 dieną estafečių rungtyse.

Registracija į šias varžybas jau vyksta. Dalyvio mokestis 170 Eurų.

Plačiau apie tai skaitykite Europos meistrų žaidynių svetainėje

Be šių varžybų, šiais metais mūsų klubo atstovai ruošiasi dalyvauti Pasaulio maratono čempionate kuris vyks spalio mėn. 13 -15 dienomis Shaoxinge (Kinija)

Pasaulio maratono čempionato nuostatus galite rasti čia....


 

2019 01 14 VšĮ sporto klubas "Sportuok su Sigitu"

 

2019-01-14 Juridinių asmenų registre įregistruotas sprendimas pakeisti juridinio asmens VšĮ Baidarių sporto klubas “Angelai” pavadinimą į VšĮ sporto klubas “Sportuok su Sigitu”.

Pirmasis naujai pasivadinusio sporto klubo startas įvyko šių metų sausio 12 d., Vilniuje, minint 28-ąsias Sausio 13-osios įvykių metines organizuotame tradiciniame tarptautiniame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtame žuvusiesiems už Lietuvos laisvę 1991 metais pagerbti.

Šiame bėgime dalyvavo apie 7700 bėgikų, tarp kurių buvo ir Lietuvos diplomatai bei Lietuvoje reziduojančio užsienio valstybių diplomatinio korpuso nariai. Prie tradiciškai bėgime dalyvaujančių Užsienio reikalų ministerijos darbuotojų prisijungė Azerbaidžano, Estijos, Japonijos, JAV, Moldovos, Sakartvelo atstovybių Lietuvoje atstovai. Viso bėgime dalyvavo atstovai daugiau kaip iš 20 šalių.

Šią 9km ilgio trasą nuo Antakalnio kapinių iki Televizijos bokšto įveikė šie VšĮ sporto klubo “Sportuok su Sigitu” atstovai: Vidas Kupčinskas (41min), Irmantas Janušauskas (43min), Jonas Ragauskas (44min), Sigitas Bulovas (45min), Gintaras Kaminskas (47min),  Remigijus Romas (52min), Nerijus Romas (52min), Verner Šermokas (52min) ir Virginijus Šlevinskis (57min).

Sekančią, sausio 13, dieną, VšĮ sporto klubo “Sportuok su Sigitu” atstovai dalyvavo ir Klaipėdoje vykusiose, Laisvės gynėjų dienai paminėti skirtose bėgimo varžybose Girulių televizijos bokštas – Klaipėdos miesto savivaldybė, 8 km.

Šių varžybų rezultatus galite peržiūrėti čia…

 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Pasaulio sprinto čempionatas
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas