2010.12.01 - 2010.12.31

 

 “Yrio” klubo prezidentas Juozas Gurevičius nužvelgęs naujająjį savo ilgamečio porininko Arūno gaminį, nelabai džiaugiasi, įžvelgia, kad kai kurios šio laivo detalės yra taisytinos

 

                         

2010 12 26 Pasiruošimas  svarbiausioms metų varžyboms

              Šiuo metu daugelis irklavimo meistrų įvairiai ruošiasi ateinančiam naujajam irklavimo sezonui, vieni gerina bendrą fizinį pasiruošimą - kilnoja svarmenis, bėgioja krosus, slidinėja, turintys galimybę plaukioja baseinuose, kai kas dar poilsiauja.

              Kaunietis, Arūnas Dubauskas tarptautinio 100 km. maratono vykusio Estijoje, Vohandu upe, nugalėtojas, ruošiasi pakartoti savo laimėjimą. Naujajame sezone Arūnas ruošiasi laimėti stipriausio maratoniniko titulą, vienviete baidare. Tuo tikslu jis pats sukonstravo 6 metrų ilgio baidarę ir kalėdų švenčių proga stebint žmonai ir  dukrom, “Yrio” klubo prezidentui bei “Lietuvos ryto “ žurnalistams sėkmingai ją išbandė Nemune…..       

               Plačiau apie tai “Lietuvos rytas”   spauskite čia….


 

 
 Sportininkai veteranai - krepšininkai, irkluotoja, lengvosios atletikos bei mūsų klubo atstovai įsiamžino su Klaipėdos miesto meru Rimantu Taraškevičiumi

2010 12 21 Pagerbti geriausieji 2010 metų Klaipėdos miesto sportininkai

               Pirmadienį Klaipėdoje, I. Simonaitytės bibliotekos renginių salėje vyko "Geriausių 2010 metų Klaipėdos miesto sportininkų pagerbimo vakaras" buvo išskirtas ne tik geriausiųjų dešimtukas. Klaipėdos miesto meras Rimantas Taraškevičius apdovanojo labiausiai nusipelniusias komandas, neolimpinių sporto šakų atstovus, sportininkus veteranus, neįgaliuosius sportininkus.

              Miesto meras sportininkams veteranams tarp jų ir mūsų klubo atstovams Romui Daugnorai, Aleksandrui Nazarovui, Virginijui Rimšai ir Sigitui Bulovui nuoširdžiai padėkojo už parodytą ryžtą, įdėtą sunkų darbą ir pasiektus aukščiausius rezultatus garsinančius Klaipėdos miesto vardą sporto pasaulyje.                  

              Geriausiojo 2010 metų Klaipėdos miesto sportininko titulas įteiktas sunkiaatlečiui Aurimui Didžbaliui.  19-metis atletas, kuris pastaruoju metu vadinamas viena didžiausių Lietuvos olimpinių vilčių, šiemet skynė visas įmanomas sporto aukštumas, skambiai reprezentavo Klaipėdos miesto vardą planetos ir Europos pirmenybėse.  A.Didžbalis Iškovojo pasaulio jaunimo (iki 20 metų)  bei Europos jaunimo (iki 20 ir iki 23 metų) čempiono titulus.


 

 

Išslydęs iš rankų 50 kg svorio manekenas, Justui kainavo stipriausio Lietuvos Respublikos policijos pareigūno titulą.
 

2010 12 20 Stipriausias Klaipėdos apskrities policininkas - Lietuvoje penktas

              2010-12-17 Panevėžyje, vyko Lietuvos Respublikos policijos jėgos daugiakovės čempionatas. Tarp 35 dalyvių iš įvairių Lietuvos Respublikos policijos komisariatų, dalyvavo ir stipriausias Klaipėdos apskrities policijos pareigūnas Justas Vaičiulis bei kitas žinomas irkluotojas Lietuvos policijos mokyklos kursantas Andžej Radzevič.

              Varžybų dalyviai eilės tvarka kilnojo 24 kg svorio girą, po 1 min nuo krūtinės spaudė 60 kg svorio štangą ir su 6-iais manekenais sveriančiais po 50 kg turėjo įveikti kliūčių ruožą.

              J.Vaičiulis 149 kartus iškėlė (80 dešine ir 69 kaire rankomis) girą, 52 kartus per 1 min išspaudė 60 kg svorio štangą, o kliūčių ruože pernešant 6-is manekenus sugaišo 1,31 min.

              A. Radzevič girą iškėlė 126 kartus (65 dešine ir 61 kaire rankomis), štangą išspaudė 47 kartus, o kliūčių ruože  6-is manekenus pernešė per 1 min. 59s.

              Susumavus visų rungčių rezultatus absoliučiu nugalėtoju tapo vilnietis V.Riabcevas surinkęs 93,5 taško, antras šiaulietis M. Kupstys 93 taškai, o trečioje vietoje Klaipėdos atstovas A. Budginas 92 taškai. J. Vaičiulis su 90-čia taškų užėmė 5 vietą, o A. Radzevič 77,5 taško 7-tas.

              Komandinėje įskaitoje nugalėjo Klaipėdos AVPK pareigūnai.


           

 

 

Stipriausiam Klaipėdos apskrities policijos pareigūnui, ranką spaudžia, Klaipėdos apskrities policijos viršininko pavaduotojas Dainius Smatavičius.

2010 12 15 Justas Vaičiulis – stipriausias Klaipėdos apskrities policininkas            

             2010-12-07 Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato sporto salėje vyko Klaipėdos apskrities policijos jėgos daugiakovės varžybos. Šiose varžybose dalyvavo 36 policijos pareigūnai iš Klaipėdos, Šilutės, Gargždų, Kretingos, Palangos ir Skuodo.              

              Varžybos susidėjo iš 3 rungčių: 60 kg štangos stūmimas nuo krūtinės per 1 min. Šioje rungtyje nepralenkiamas buvo Kretingos r. PK pareigūnas Algirdas Budginas ( 61 kartas). Giros stūmimo rungtyje niekas neprilygo Patrulių rinktinės atstovui Raimondui Pužei (133 kartai: 70 - dešine ir 63 - kaire rankomis). Paskutinėje Manekenų nešimo rungtyje nugalėjo Personalo skyriaus pareigūnas Justas Vaičiulis (3 manekenus sveriančius po 80 kg. Nunešęs po 25 metrus per 33,6 sekundes)              

              Susumavus visų rungčių rezultatus absoliučiu nugalėtoju tapo visiems mums gerai žinomas baidarininkas Justas Vaičiulis, šeštą vietą šiose varžybose užėmė buvęs irkluotojas trenerio Kazimiero Rimkūno auklėtinis, šiuo metu dirbantis kelių policijos patruliu, Evaldas Žilinskas.

              Justas Vaičiulis kartu su savo kolegomis Klaipėdos AVPK komandos sudėtyje 2010-12-17 Panevėžyje ruošiasi dalyvauti Lietuvos policijos jėgos daugiakovės čempionate.


 
  
 
 Aida Vilimienė – Vietaitė pergales skina ne tik irklavimo, bet ir plaukimo takeliuose
 
2010 12 11 Aida Vilimienė – Lietuvos Respublikos rekordininkė 

Neseniai Alytuje, 50 metrų ilgio plaukimo baseine, baigėsi atviras 2010 m. Lietuvos veteranų plaukimo čempionatas. Tarp daugiau kaip 160 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Danijos, Lenkijos ir Kaliningrado, jėgas išbandė ir mūsų klubo atstovė Aida Vilimienė, ji gynė Klaipėdos plaukimo veteranų sporto klubo “Nendrė” garbę.

A.Vilimienė rungtyniaudama tarp 45-49 metų amžiaus grupės moterų iškovojo du aukso medalius, 800 metrų  nuotolį laisvu stiliumi įveikė per 11min.59,96 sek., o 200 metrų nuotolio plaukime sugaišo 2min.24,04 sek. Šie rezultatai buvo užfiksuoti kaip nauji Lietuvos Respublikos rekordai tarp šios amžiaus grupės moterų.

Be to, Aida rungtyniaudama 200 metrų kompleksiniu būdu bei 50 metrų peteliške iškovojo sidabrinius apdovanojimus, o 100 metrų laisvo stiliaus rungtyje liko ketvirtoje vietoje.

Apie klaipėdiečių plaukimo veteranų pasiekimus, rašo vakarų ekspresas


 

2010 12 10 Dalyvaukime renkant geriausius sportininkus

               Dalyvaukime renkant geriausius Lietuvos sportininkus, populiarinkime savo mėgstamą sporto šaką, visi aktyviai balsuokime už  baidarių ir kanojų irkluotojus bei akademinio irklavimo atstovus,  kurie garsina minėtas sporto šakas: Tomą Gadeikį, Raimundą Labucką, Jevgenijų Šukliną ir Donatą Vištartaitę.
Balsavimą rasite adresu http://sprinkimai.lrytas.lt/
Dėkojame.

Kauno irklavimo mokykla


 

2010 12 01 Veteranų varžybos 2011 m.

 

                Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija pateikė 2011 metų   b/k irklavimo varžybų tvarkaraščio projektą, kuriame numatyta Lietuvos b/k irklavimo čempionatą (suaugusių, veteranų ir drakonų) rengti birželio 4-5 d. Trakuose. Lietuvos veteranų taurės bei V. Ščiukos taurės varžybos planuojamos vykdyti Liepos 10-11 dienomis Panevėžyje. Kaip ir kiekvienais metais rugsėjo mėn. Kaune numatytos veteranų „ Atminimo Taurės“ varžybos.

 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Pasaulio sprinto čempionatas
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas