Baltijos šalių pavasario taurė 2010

     
 K-1 6000 m vīrieši, juniori   
1Kristaps Zaļupe1976Limbaži24:27
2 Martiņš Veispals1990SASS24:28
3Stanislavs Timošenko 1988SASS24:43
4Kaarel Alupere           11993Tartu24:55
5Andrejs Birjukovs1989SASS25:02
6Gints Veinbergs1989Limbaži25:09
7Sergejs Nemņaševs1988Jelgava KC25:27
8Edgars Goss            21992SASS25:30
9 Endijs Bikovičs1991SASS25:40
10Jānis Kauliņš            31992Limbaži25:42
11Mārtiņš Upīts1982Jelgava KC26:10
12Kaspars Tīklenieks      41993Limbaži26:18
13Artur Sevcenko              51993Pērnava26:24
14Rolands Parasigs-Parasiņš 61992SASS26:30
15Stefan Svetlecki           71992Pērnava26:35
16Toms Smirnovs1989Rīdzene26:51
17Andrejs Dmitrijevs       81992Brocēni26:55
18Jānis Geidāns1989Jelgava KC27:05
19Markel Parnsalu1986Tartu27:12
20Edgars Zablovskis1991Ventspils27:19
21Silver Karu                     91992Pērnava27:24
22Rodžers Matvejevs1984Jelgava KC27:37
23Edgars Kesvatere        101993Narva27:42
24Roberts Mērpolis           111993Rīdzene27:44
25Dāvis Melnalksnis         121993Limbaži27:58
26Aivars Vilguts1990Ventspils28:03
27Rihards Dombrovskis1990Ventspils28:04
28Toms Krastenbergs1991Jelgava KC28:07
29Aleksandrs Ļebedevs    131992Jelgava KC28:18
30Vadims Peremotovs1991D-pils MSĢ28:21
31Jānis Bērziņš1981Rīdzene28:38
32Ivars Veisis1989Limbaži28:47
33Gundars Kalns1991Jelgava KC29:13
34Ģirts Ločmelis1989Ventspils29:37
35Māris Lihačs                 141992Limbaži29:49
36Rihards Čakstiņš          151993Rīdzene30:03
37Aleksandrs Kļimčenko   161993Rīdzene30:24
38Vladislavs Vitkovskis      171993Rīdzene30:29
39Roberts Jaunozols         181992Limbaži30:42
40Emils Meiers1989SASS30:43
41Anatolijs Seredickis1991Rīdzene30:54
42Raimonds Geidāns         191993Rīdzene31:17
43Reinis Priedoliņs             201993Ventspils31:22
44Dāvis Veikšāns               211992Rīdzene31:23
45Rihards Apse                  221993Limbaži32:17
46Oskars Meiers1989SASS32:54
47Artjoms Vasčenko           231993SASS33:21
48Aivis Ābele                      241993Ventspils33:25
49Edgars Rudko                251993Jelgava KC33:44
50Renats Abbasovs          261993SASS37:07
 Anderjs Šimko1983Jelgava KCizstājās
 AgrisTolčaņicins1992Rīdzeneizstājās
 Sergejs Seļiņš1993SASSizstājās
 Rasmus Lelumees1992Tartuizstājās
 Valters Spāre1993Rīdzeneizstājās
 Jānis Ludvigs Bērziņš- Bērzītis1993Rīdzeneizstājās
 Juris Kanals1993SASSizstājās
 Vladislavs Aleksejevs 1981SASSizstājās
     
 C-1 6000 m vīrieši, juniori   
1Gatis Pranks1986Jelgavas BJSS27:21
2Miķelis Ežmalis1990Rīdzene27:49
3Aivis Tints1987Liepājas KSS27:52
4Raivis Vinogradovs1989Limbaži27:55
5Dagnis Iļjins                          11992Talsi27:59
6Antons Knesis1987Jelg.BJSS Liepāja28:43
7Dmitrijs Semjonovs   1991Broceni/MSĢ29:03
8Armands Tanasjevs1988SASS29:21
9AndrejsMasļakovs         21993Rīdzene MSĢ29:27
10Viktors Moisejenkovs1964Jelgava BJSS29:58
11Arvils Jurevics               31992Ventspils30:17
12Vadims Kurčānovs1991Jelg.BJSS-MSĢ30:35
13Gints Pele1981Jelgava KC30:47
14Mārtiņš Burkovskis       41993Ventspils31:02
15Dāvis Danga1990Ventspils31:32
16Staņislavs Ļesčinskis       51993Rīdzene MSĢ31:37
17Pāvels Bukša                61993Rīdzene MSĢ32:10
18 Levs Bass                     71992SASS34:06
19Reinis Danga                81992Ventspils35:31
20Roberts Zīmelis             91992Talsi37:16
21Kārlis Bauers                101993Ventspils39:48
 Sabir Mustafajev1991Pērnavaizstājās
 Agnis Brūders1993Liepājas KSSizstājās
 Jevgēnijs Ļeonovs1992Rīdzeneizstājās
     
 K-1 4000 m sievietes, juniores   
1Lāsma Liepa1988Rīdzene18:29
2Anastasija Pšeņičnaja      11994Narva18:34
3Digna Tuča1988Ventspils18:52
4Natālija Torcova1984Narva18:59
5Marta Porniece                 21993Ventspils19:10
6Elīna Ēdole1990Ventspils19:23
7Ene Ly Henno                   31992Tartu 19:41
8Maija Bārzdaine               41992Jelgavas BJSS19:44
9Lāsma Zaķīte                    51993Jelgavas BJSS MSĢ19:55
10Anastasija Gromova1989Rīdzene20:01
11Anastasija Kostenko         61993Rīdzene MSĢ20:09
12Sintija Gosa                      71993SASS20:25
13Greta Marozaitė                 81993Klaipēda20:26
14Tuulikki Sikka                   91993Tartu 20:41
15Agnija Bērziņa1989Limbaži21:08
16Darja Belousova1991Rīdzene21:12
17Anita Staņuna 1991Jelgavas BJSS21:36
18Māra Beitika1987Limbaži22:05
19Anete Dieziņa                  101993Ventspils23:29
20Laura Paimetova             111993Limbaži23:49
21Egija Āboltiņa                   121993Limbaži24:16
22Madara Lapuķe                131993Brocēni25:40
 Sintija Pļavinska1993Brocēniizstājās
     
 K-1 4000m zēni   
1Aldis Vilde1997Limbaži19:41
2 Mārtiņš Pumpa 1996SASS20:15
3Filips Ozolinkevičs1997Jelgavas BJSS20:18
4Hedijs Brunevics1996Limbaži20:26
5Toms Donis1996Talsi21:06
6Ernestas Auškalnis1996Klaipēda21:11
7Edgars Andžs1997Limbaži21:42
8Dāvis Ciršs1997Limbaži21:59
9Ervīns Trukšāns 1996Jelgavas BJSS22:45
10Silvestrs Sebris1996Limbaži22:57
11Linards Landsmanis1997Limbaži23:03
12Raivis Ozoliņš1996Limbaži23:18
13Mattias Meriste1996Tartu23:25
14Miks Bērziņš1996Rīdzene23:37
15Rūdolfs Segliņš1996Limbaži23:41
16Dāvis Purvs1996Limbaži23:59
17Adams Adamovič1997SASS24:04
18Krists Vorkals1996Rīdzene25:05
19Andrejs Krasovskis 1997SASS25:48
20Kristaps Putniņš1999Limbaži26:12
21Ernests Rajeckis1997Rīdzene26:28
22Atis Lauva1998Ventspils26:35
23Viktors Dambītis1997Rīdzene27:48
24Antons Sonnovs1997.Rīdzene31:26
25Antons Jerjomins1998Rīdzene33:11
 Mario Volkovs1999Brocēniizstājās
 Ralfs Darkevics1996Limbažiizstājās
     
 C-1 4000m zēni   
1Guntars Kundziņš1996Talsi22:20
2Guntis Kundziņš1996Talsi22:50
3Ģirts Jansons1996Ventspils23:34
4Dominykas Murza1996Šauļi24:11
5Dmitrijs Fjodorovs1996Narva24:36
6Donatas Valteris1996Šauļi27:19
7Dāvis Iļjins1998Talsi28:06
8Linards Jansons1996Talsi28:15
9Deniss Fjodorovs 1996SASS29:09
10Deividas Ulpys1996Šauļi29:47
11Edvinas Urbelis1996Šauļi31:43
12Raimonds Krasņickis1997Ventspils32:06
13Benjaminas Ušinskis1997Šauļi32:55
14Alekss Podenskis1997Limbaži33:00
 Dmitrijs Bazarnijs1997Jelgavas BJSSizstājās
 Raivo Jēkabsons1996Ventspilsdiskv.
     
 K-1 2000m meitenes   
1Laura Skukauska1996Rīdzene10:29
2Ieva Ločmele1996Jelgava KC10:37
3Liisa Lotta Veiken1996Tartu 10:38
4Dace Jēkabsone1997Ventspils10:42
5Anette Baum1998Pērnava10:44
6Indrė Daukšaitė1996Klaipēda10:55
7Elina Kahre1998Tartu 11:13
8Diāna Grinberga1996Jelgava KC11:19
9Amanda Opolā1997Rīdzene11:24
10Daniela Kondratova1997SASS11:27
11Violeta Omeļusika1996SASS11:39
12Kristīne Bulačņikova1997Ventspils12:05
13Sabīne Cirša1999Limbaži12:07
14Elery Vilja1996Tartu 12:30
15Baiba Petrovska1998Jelgavas BJSS12:31
16Amanda Krūmiņa1999Limbaži12:42
17Daiga Liepiņa1998Jelgavas BJSS12:55
18Viktorija Ševčenko1996Rīdzene12:59
19Oksana Volkova1996Rīdzene13:24
 Sabīne Vanaga1996Rīdzeneizstājās
     
 K-1 2000 m jaunietes   
1Madara Kupce1994Limbaži9:45
2Ineta Jocytė  1994Klaipēda9:55
3Karīna Laure1994Jelgavas BJSS10:26
4Eva Pričiņa1994Jelgava KC10:42
5Madara Kalniņa1994Limbaži10:47
6Kristīne Lejniece1994Jelgava KC10:49
7Aina Tomsone1995Jelgavas BJSS10:58
8Santa Blumberga1994Ventspils11:07
9Maija Ābele1994Jelgava KC11:08
10Diāna Tretjakova1995Rīdzene11:13
11Edīte Beķere1995Ventspils11:32
12Monika Bertāne1995Ventspils11:47
13Madara Aldiņa1994Rīdzene12:04
14Paula Dārta Lāce1994SASS12:36
15Sintija Redberga1995Rīdzene12:36
 Helēna Stavro1994Rīdzeneizstājās
 Dagnija Veikšāne1994.Rīdzeneizstājās
 Simona Kozlovska1994Ventspilsizstājās
 Paula Kondratova 1994SASSizstājās
 Ivona Smilta1995Limbažiizstājās
 Līga Poplavska1995Limbažiizstājās
     
 K-1 2000m vīrieši veterāni    
1Sigitas Bulovas    1963Klaipēda8:11
2Oskars Rikters1977MSĢ/Ventspils/SASS 8:22
3Aigars Celmiņš1965Limbaži8:32
4Guntis Apse1967Limbaži9:08
5Ivans Suhorukovs1951Daugavpils9:27
6Ernests Kondratovs1962SASS9:50
7Eugenijus Taparauskas1953Jonišķi10:08
8Ēriks Meijers1950Bolderāja10:09
     
 C-1 2000m vīrieši veterāni   
1Imants Orna1954Liepāja10:18
2Ramiro Grandāns1969Jelgava KC10:59
3Sergejs Stepanovs1949Liepāja11:05
4Ilmārs Kubuliņš1965Limbaži12:20
 Algerdas Jonauskas1971Klaipēdaizstājās
     
 K-1 2000m sievietes veterānes    
1Ildze Blumbaha1951Liepāja10:31
     
 C-1 4000m jaunieši   
1Joosep Karlson1995Pērnava19:17
2Kristiāns Jenciuss1994Liepājas KSS19:25
3Ģirts Ločmelis1994Jelgava KC20:01
4Krišs Jansons1995Ventspils20:19
5Andreas Baum1995Pērnava20:44
6Deivs Predibailo1994Jelgava KC21:33
7Arkādijs Jefremovs 1995Jelgavas BJSS21:39
8Ēriks Urbāns1994Brocēni21:56
9Edgars Prokopeņa1995SASS22:14
10Osvaldas Murza1995Šauļi22:49
11Dāvis Boass1994Ventspils22:50
12Vsevolods Ļeonovs1995Rīdzene23:19
13Davids Aļijevs1995SASS23:26
14Ivo Jēkabsons1995Ventspils23:28
15Antanas Baikus1995Šauļi24:01
16Jānis Glagaus1994Jelgava KC24:11
17Andris Krūmkalns1995Limbaži24:19
18Ralfs Pomilovskis1995Ventspils24:43
19Kaspars Eihvalds1995Jelgavas BJSS25:59
20Vladimirs Daņiļins1995SASS27:18
 Rolands Linde1995Jelgavas BJSSizstājās
     
 K-1 4000 m jaunieši   
1Marks Ozolinkevičs1994Jelgavas BJSS16:18
2 Ivans Tolstojs 1994SASS16:25
3Tanel Tūūr1994Pērnava16:45
4Denis Volkovs1994Broceni/MSĢ16:46
5Domas Malinauskas1994Klaipēda17:05
6Tomas Babachinas1994Klaipēda17:06
7Rūdolfs Nartišs1994Jelgavas BJSS17:37
8Peter Paul Panov1995Tartu17:40
9Hans Henrik Mikk1995Pērnava17:41
10Edgars Tīklenieks1994Limbaži17:49
11Valērijs Čistjakovs1994Rīdzene17:50
12Sven Somelar1995Tartu18:05
13Toms Kozlovskis1995Ventspils18:20
14Ģirts Alksnis1994Rīdzene18:24
15Jānis Andersons1994Rīdzene18:25
16Roberts Pumpa1995SASS19:01
17Elvis Pērsis1995Limbaži19:08
18Kevin Kriisa1995Tartu19:12
19Roberts Bērziņš-Bērzītis1995Rīdzene19:16
20Kārlis Šorecs1994Jelgava KC19:17
21Alberts Saulītis1995Ventspils19:41
22Vasilijs Andriško1995Brocēni19:47
23Artūrs Āboltiņš1995Limbaži19:56
24Valters Veispals1995SASS20:12
25Ritvars Puriņš1995SASS20:26
26Uldis Požarskis1994Jelgava KC20:40
27Nauris Zablovskis1995Ventspils20:42
28Marks Jefimovs1994Jelgava KC21:16
29Mihails Imajevs-Terehovs1994Jelgava KC21:19
30Maksims Kačurins1994Rīdzene22:00
31Ilmārs Sauka1995Rīdzene22:03
32Edgars Pričiņš1995Jelgava KC22:42
33Dāvids Gohbergs1994Jelgava KC23:54
 Gints Zikmanis 1995Jelgavas BJSSizstājās
 Lauris Ansvertiņš1994Rīdzeneizstājās
 Tomass Sārts1995Rīdzeneizstājās
 Edgars Pesņaks1995SASSizstājās
 Aksels Kozlovskis1995Rīdzeneizstājās
 Edvinas Proskurin1995Klaipēdaizstājās
 Emīls Ziemelis1995Limbažiizstājās
 Elmārs Ginters1994Limbažiizstājās
     
     

 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Europos meistrų žaidynės
Pasaulio sprinto čempionatas
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas