Minijos maratonas 2009

I etapas    (18 km)

 

Vieta

Komanda

Ekipažas

Laikas

 

 

 

 

1

YRIS - 1

D. Šukevičius, S. Urbutis

2.08,08

2

YRIS - 2

P. Andriuškevičius, R. Lisauskas

2.21,05

3

DAN PLASTA

V. Vekaris, L. Vekarienė

2.41,24

4

PRIE ŠALTINIO

S. Žiobakas, G. Žiobakas

2.44,27

5

GELUONIS

L. Stasiulis, D. Zakas

2.48,56

6

KJS

G. Rėbžda, R. Vasiliauskas

2.50,23

7

NUOMA baidarių

S. Garolis, T. Garolis

2.54,00

8

NYKŠTUKAI

Vaida + Gintaras Šiupariai

2.58,17

9

PAR

R. Radzevičius, K. Mickutė

2.59,08

10

PAGAUSIU, PAGAUSIU

D. Samanavičius, V. Jencius

2.59,11

11

VĖŽLIAI

O. Viršilienė, A. Kaunaitis

3.04,36

12

PIKTOSIOS AUKŠLĖS

Remigijus ir Simona Jonevičiai

3.06,31

13

TETUKAS ir KO

T. Margelis, R. Kablytė

3.06,34

14

BIG  FAMILY

O. Babilienė, A. Pelenius

3.14,52

15

BANGINIS

A. Lukauskas, T. Kuisys

3.28,07

16

MINIJOS  VELNE

M. Stalgys, D. Vareika

3.32,02

 

 

 

 

II etapas    (24 km)

 

1

YRIS - 1

J. Gurevičius, A. Dubauskas

2.13,40

2

YRIS - 2

A. Baravykas, A. Sragauskas

2.21,00

3

PRIE ŠALTINIO

A. Daniusevičius, M. Norvaiša

2.55,11

4

NUOMA baidarių

J. Stankus, V. Garolis

3.15,15

5

GELUONIS

A. Jonikas, B. Veršinskas

3.20,24

6

DAN PLASTA

R. Koženiauskas, A. Dabašinskas

3.21,41

7

PAR

R. Šaporas, J. Murytė

3.26,47

8

TETUKAS ir KO

A. Ringys, G. Ringienė

3.30,51

9

BANGINIS

D. Stankienė, J. Strakšys

3.40,38

10

NYKŠTUKAI

R. Būda, D. Būdienė

3.40,46

11

KJS

A. Žvirblis, V. Adomaitis

3.44,02

12

PIKTOSIOS AUKŠLĖS

D. Kazakevičius,L. Kazakevičienė

3.44,09

13

VĖŽLIAI

D. Kupstys, A. Litvinas

3.46,54

14

BIG  FAMILY

E. Valantinavičius, V. Tolebjevas

3.53,25

15

PAGAUSIU, PAGAUSIU

A. Skirmantas, A. Gudelis

4.01,19

16

MINIJOS  VELNE

R. Treigis, L. Kondrotas

5.18,08

 

 

 

 

III etapas    (14 km)

 

1

YRIS - 1

S. Bulovaitė, S. Bulovas

1.04,25

2

YRIS - 2

K. Burakovskytė, S. Baltokas

1.12,01

3

PRIE ŠALTINIO

A. Vilimienė, A. Pelešinas

1.13,17

4

DAN PLASTA

G. Zambasevičius, I. Dimšlė

1.23,09

5

GELUONIS

D. Zakienė, D. Zakas

1.23,31

6

KJS

A. Šaduikytė, R. Samuolis

1.28,27

7

TETUKAS ir KO

L. Jurkševičius, N. Rūdzenskaitė

1.29,41

8

PAGAUSIU, PAGAUSIU

V. Jurevičiūtė, K. Kilikevičius

1.30,05

9

PAR

R. Zaborienė, S. Jurgutis

1.31,23

10

BIG  FAMILY

V. Kazlovskaja, K. Tylaitė

1.33,20

11

VĖŽLIAI

M. Drungilas, I. Lachnickaja

1.36,45

12

NUOMA baidarių

K. Stankuvienė, J. Garolienė

1.37,18

13

PIKTOSIOS AUKŠLĖS

A. Lisinas, K. Trakimavičiutė

1.39,44

14

NYKŠTUKAI

D. Bagdanovienė, R. Bagdanovas

1.40,38

 

 

 

 

IV etapas    (18 km)

 

1

YRIS - 1

J. Gurevičius, A. Dubauskas

1.23,20

2

YRIS - 2

M. Marčiulionis, E. Brazaitis

1.27,29

3

PRIE ŠALTINIO

G. Rusteika, K. Ančiauskas

1.37,08

4

NUOMA baidarių

S. Garolis, J. Stonkus

1.46,57

5

GELUONIS

Donatas ir Linas Stasiuliai

1.50,49

6

DAN PLASTA

A. Okunis, R. Urbonavičius

1.51,06

7

KJS

G. Rėbžda, E. Šliogerytė

1.52,33

8

PIKTOSIOS AUKŠLĖS

R. Jancevičius, D. Kazakevičius

1.54,09

9

VĖŽLIAI

A. Kalvaitis, D. Grauslys

1.55,55

10

PAGAUSIU, PAGAUSIU

nėra informacijos

1.56,55

11

PAR

R. Radzevičius, K. Mickutė

2.02,12

12

TETUKAS ir KO

R. Kablytė, T. Margelis

2.03,04

13

NYKŠTUKAI

Kęstutis ir Benas Bagdanovai

2.22,22

 

 

 

 

V etapas    (6 km)

 

1

YRIS - 1

nėra informacijos

0.27,05

2

GELUONIS

nėra informacijos

0.28,00

3

YRIS - 2

nėra informacijos

0.29,46

4

PRIE ŠALTINIO

nėra informacijos

0.32,57

5

TETUKAS ir KO

nėra informacijos

0.36,40

6

PIKTOSIOS AUKŠLĖS

nėra informacijos

0.38,07

7

DAN PLASTA

nėra informacijos

0.38,10

8

PAR

nėra informacijos

0.39,50

9-10

NUOMA baidarių

nėra informacijos

0.41,00

9-10

KJS

nėra informacijos

0.41,00

11

VĖŽLIAI

nėra informacijos

0.41,31

12

PAGAUSIU, PAGAUSIU

nėra informacijos

0.42,00

13

NYKŠTUKAI

nėra informacijos

0.47,25

14

BANGINIS

nėra informacijos

0.49,30

 

 

 

 

Pirmos dienos suvestinė    (80 km)

 

1

YRIS - 1

 

7.16,30

2

YRIS - 2

 

7.51,16

3

PRIE ŠALTINIO

 

9.03,00

4

DAN PLASTA

 

9.55,10

5

GELUONIS

 

10.01,40

6

PAGAUSIU, PAGAUSIU

 

10.09,30

7

NUOMA baidarių

 

10.15,30

8

KJS

 

10.36,25

9

PAR

 

10.38,20

10

TETUKAS ir KO

 

10.46,50

11

PIKTOSIOS AUKŠLĖS

 

11.02,40

12

VĖŽLIAI

 

11.05,41

13

NYKŠTUKAI

 

11.29,25

14

BANGINIS

 

11.45,40

 

 

 

 

Antra diena    (30 km)

 

1

YRIS - 1

 

2.43,40

2

YRIS - 2

 

2.45,44

3

PRIE ŠALTINIO

 

3.24,50

4

DAN PLASTA

 

3.25,10

5

KJS

 

3.33,23

6

TETUKAS ir KO

 

3.35,08

7

PAR

 

3.40,32

8

VĖŽLIAI

 

3.47,44

9

BIG  FAMILY

 

3.50,10

10

MINIJOS  VELNE

 

3.51,50

11

NYKŠTUKAI

 

3.52,11

 

 

 

 

Komandos    (110 km)

 

 

                 (aukštesnio lygio turistinės baidarės)

 

1

YRIS - 1

 

10.01,10

2

YRIS - 2

 

10.53,00

3

PRIE ŠALTINIO

 

12.27,50

 

 

 

 

                 (turistinės baidarės)

1

DAN PLASTA

 

13.20,20

2

KJS

 

14.09,48

3

PAR

 

14.18,52

4

TETUKAS ir KO

 

14.21,58

5

VĖŽLIAI

 

14.53,25

6

PIKTOSIOS AUKŠLĖS

 

15.04,40

7

NYKŠTUKAI

 

15.31,36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Europos meistrų žaidynės
Pasaulio sprinto čempionatas
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas