Baltijos šalių pavasario ilgų nuotolių pirmenybės
LATVIJAS, BALTIJAS ČEMPIONĀTS GARAJĀS DISTANCĒS
PAVASARA  KAUSS
A. ADĒJEVA CEĻOJOŠĀS BALVAS IZCĪŅA
      
2009. GADA 1.MAIJĀ, JELGAVĀ
      
K - 1 sievietes, juniores 4000 m 
      
1 Lāsma Liepa1988

BJSSRīdzene

19:28:00
2 Elīna Ēdole1990Ventspils20:08:00
31Ene-Ly Henno1992Tartu20:14:00
42Krista Liberte1991BJSS Rīdzene20:15:00
5 Aurelija Valainyte1990Panevėžys20:38:00
63Anita Staņuna 1991Jelgava BJSS21:03:00
74Inga Staņuna 1991Jelgava BJSS21:07:00
8 Līna Paimiņa1990Ventspils21:19:00
95Darja Belousova1991BJSS Rīdzene21:34:00
10 Māra Beitika1987LimbažuBJSS21:37:00
116Maija Bārzdaine 1992Jelgava BJSS22:00:00
127Indre Norvaisaite1992Panevėžys22:07:00
138Diana Karosaite1991Panevėžys22:53:00
      
  Anastasija Gromova1989BJSS Rīdzeneizstājās
  Mante Rimkute1992Panevėžysizstājās
      
K - 1 vīrieši, juniori 6000 m 
      
1 Kristaps Zaļupe1976LimbažuBJSS24:42:00
2 Raiko Poter1984Tartu24:44:00
3 Martin Luik1985Tartu24:53:00
4 StaņislavsTimošenko1988SASS25:14:00
5 Mārtiņš Veispals 1990SASS25:15:00
6 KonstantinsKudrjašovs 1977SASS25:27:00
7 Gints Veinbergs1989LimbažuBJSS25:42:00
8 VladislavsAleksējevs 1981SASS25:52:00
91Andrejs Kostenko1991BJSS Rīdzene 25:53:00
102Viktor Caplinskij1991Visaginas26:00:00
11 Marek Koplus1988Pērnava26:14:00
12 Andrejs Birjukovs 1989SASS26:35:00
133Endijs Bikovičs 1991SASS26:49:00
144Edgars Zablovskis1991Ventspils26:54:00
155Karl - Erik Korge1991Pērnava27:01:00
166Artur Svirbutovic 1992Visaginas27:14:00
17 Sergejs Nemņaševs1988Jelgava KC27:20:00
18 Toms Smirnovs1989BJSS Rīdzene 27:26:00
197Stefan Sedletski1992Pērnava27:30:00
20 Jānis Geidāns1989Jelgava KC27:38:00
218Magnus Lelumees1991Tartu28:06:00
229Rasmus Lelumees1992Tartu28:07:00
23 Ervins Vēveris1981Jelgava KC28:14:00
2410Rolands Parasiņš 1992SASS MSĢ28:21:00
2511Andrejs Stoļarovs1991BJSS Rīdzene 28:30:00
2612Jānis Kauliņš1992Salacgrīva28:31:00
27 Maksims Petrovs1990Pērnava28:43:00
28 Markel Pärnsalu1986Tartu28:45:00
29 Jānis Paeglis1990LimbažuBJSS28:57:00
3013Airis Bijanskas1992Panevežys29:00:00
3114Artjoms Zīverts 1991Jelgava BJSS29:01:00
3215Toms Krastenbergs1991Jelgava KC 29:10:00
33 Aivars Vilguts1990Ventspils29:17:00
3416Stas Adamovič 1991SASS29:25:00
3517Vadims Peremotovs 1991Daugavpils 29:27:00
3618AndrejsDmitrijevs         1992Brocēni29:28:00
37 Rihards Dombrovskis1990Ventspils29:39:00
3819Olafs Krapauskis1991BJSS Rīdzene 29:42:00
3920Kristaps Binde1991LimbažuBJSS29:54:00
4021Gints Aļhimovičs 1991Jelgava BJSS29:57:00
41 Egils Šteinerts1986Jelgava BJSS30:12:00
4222Gundars Kalns1991Jelgava KC30:14:00
43 Ģirts Ločmelis1989Ventspils30:28:00
44 

AleksandrsMalašonoks  

1987Ventspils31:13:00
4523Jēkabs Bīmanis 1992Jelgava BJSS31:15:00
4624Aleksandrs Ļebedevs1992Jelgava KC31:20:00
4725Māris Lihačs1992Salacgrīva31:21:00
4826Tadas Aleščikas1992Panevežys31:23:00
4927Kristaps Tihānovs1992BJSS Rīdzene 31:31:00
50 Rodžers Matvējevs1984Jelgava KC31:38:00
5128Roberts Jaunozols1992Salacgrīva31:40:00
5229Antons Asihmins           1992Brocēni31:41:00
5330Kristiāns Smilts1992Salacgrīva31:56:00
5431Dāvis Veikšāns1992BJSS Rīdzene 32:08:00
5532Mihails Bogrovs 1992Daugavpils 32:18:00
5633Kristiāns Ruļuks1992Salacgrīva32:27:00
57 Sergejs Švāģers 1989Jelgava BJSS32:46:00
58 Aleksandrs Nadolskis  1988Brocēni33:06:00
5934Toms Bārda 1992SASS MSĢ33:09:00
6035Agris Tolčaņicins1992BJSS Rīdzene 33:11:00
61 Emīls Meiers1989SASS34:12:00
62 Oskars Meiers1989SASS36:50:00
      
  Artūrs  Kurto1992BJSS Rīdzene izstājās
  Anatolijs Seredickis1991BJSS Rīdzene izstājās
  Jānis Podiņš1991LimbažuBJSSizstājās
  Māris Lihačs1992LimbažuBJSSizstājās
  Edgars Goss 1992SASS izstājās
  Reinis Ramans1992Ventspilsizstājās
  Mārtiņš Upītis1982Jelgava KCizstājās
      
C - 1 vīrieši, juniori 6000 m  
      
1 Gatis Pranks 1986Jelgava BJSS27:48:00
2 Aivis Tints 1987Liepāja28:11:00
3 Raivis Vinogradovs1989LimbažuBJSS28:19:00
4 Antons Knesis 1987Jelgava BJSS28:27:00
5 Tanel Heli1987Tartu28:52:00
61Dagnis Iļjins1992Talsi MSĢ29:01:00
7 Vladimir Borisov1986Tartu29:21:00
8 Armands Tanasjevs1988SASS29:48:00
92Dmitrijs Semjonovs1991Brocēni30:14:00
103Aleksander Solovjov1991Narva30:26:00
114Arvis Iļjins1994Talsi30:38:00
12 Simas Lukšas1989Panevėžys30:52:00
135Vadims Kurčanovs 1991Jelgava BJSS 30:53:00
14 Dmitrijs Bogdanovs1985SASS30:59:00
156Roberts Mantajs 1991Liepāja31:00:00
167Turans Manafovs 1991Jelgava BJSS 31:39:00
178Arvils Jurevics1992Ventspils31:45:00
189Kiril Kabin1991Narva32:22:00
19 Dmitrijs Malafejevs1990LimbažuBJSS32:36:00
2010Andrejs Masļakovs1992BJSS Rīdzene 32:41:00
21 Erik Koitla1990Tartu32:51:00
2211Andis Vītols1992LimbažuBJSS33:00:00
2312Kristaps Šēnfelds1991Liepāja33:14:00
24 Aleksandrs Šimko1986Jelgava KC34:02:00
2513Rūdolfs Sakne1992Ventspils34:39:00
2614Gatis Pakārklis1991Ventspils35:47:00
2715Roberts Zimelis1992Talsi36:16:00
      
  Mārcis Stūris1992LimbažuBJSSizstājās
  Ilgvars Jansons 1988Liepājaizstājās
  Reinis Danga1992Ventspilsizstājās
      
K - 1 zēni (95. un jaun.) 2000 m 
      
1 Peter-Paul Panov1995Tartu09:21:00
2 Roberts Akmens1996Talsi09:33:00
3 Roberts Bērzītis1995BJSS Rīdzene09:34:00
4 Toms Kozlovskis1995Ventspils09:40:00
5 Sven Somelar1995Tartu09:41:00
6 Hans - Hendrik Mikk1995Pērnava09:46:00
7 Kevin Kriisa1995Tartu09:58:00
8 Roberts Pumpa1995SASS10:06:00
9 Edgars Kreipāns1995Jelgava KC10:27:00
10 Aksels Kozlovskis1995BJSS Rīdzene10:49:00
11 Vasilijs Andrisko            1995Brocēni10:53:00
12 Alberts Saulītis1995Ventspils10:55:00
13 Valters Veispals1995SASS11:03:00
14 Artūrs Āboltiņš1995LimbažuBJSS11:06:00
15 Kaspars Zolmanis1996Brocēni11:15:00
16 Linards Jansons1996Talsi11:17:00
17 Mārtiņš Pumpa1996SASS11:18:00
18 Maksims Pečeņ 1995Jelgava BJSS11:28:00
19 Filips Ozolinkevičs 1997Jelgava BJSS11:31:00
20 Ritvars Puriņš1995SASS11:35:00
21 Oskars Dzilna1995Brocēni11:41:00
22 Arturs Stepancevs 1995SASS11:47:00
23 Edvards Likovskis 1997SASS11:53:00
24 Linards Midziņš1996Ventspils11:56:00
25 Elvis Pērsis1995LimbažuBJSS12:01:00
26 Edgars Andžs1997LimbažuBJSS12:06:00
27 Dāvis Ciršs1997LimbažuBJSS12:07:00
28 Silvis Sebris1996LimbažuBJSS12:24:00
29 Hedijs Brunēvics1996LimbažuBJSS12:26:00
30 Tomas Sārts1995BJSS Rīdzene12:29:00
31 Rihards Midziņš1996Ventspils13:09:00
32 Dmitrijs Volodjonoks1996SASS13:24:00
33 Romāns Kotikovs1997SASS13:27:00
34 Alekss Podenskis1997LimbažuBJSS13:29:00
35 Ādams Adamovičs1997SASS13:53:00
36 Eduards Rudevics 1997Jelgava BJSS14:12:00
37 Kaspars Gailītis1997SASS14:46:00
38 Kristjans LaciDaniševskis 1997SASS15:18:00
39 Raivis Ozoliņš1996LimbažuBJSS15:23:00
40 Dāvis Landers2000LimbažuBJSS15:28:00
41 Gustavs Bērziņš2000LimbažuBJSS17:26:00
      
  Linards Lancmanis1997LimbažBJSSizstājās
  Aldis Vītols1997LimbažuBJSSizstājās
  Rūdolfs Segliņš1996LimbažuBJSSizstājās
  Gints Zikmanis 1995Jelgava BJSSizstājās
      
C - 1 zēni (95. un jaun.) 2000 m 
      
1 Joosep Karlson1995Pērnava10:39:00
2 Krišs Jansons1995Ventspils10:46:00
3 Rahmats Stromanis1995Talsi11:32:00
4 Andreas Baum1995Pērnava11:43:00
5 Guntars Kundziņš1996Talsi12:00:00
6 Vsevolods Ļeonovs1995BJSS Rīdzene12:17:00
7 Guntis Kundziņš1996Talsi12:23:00
8 Arkādijs Jefremovs 1995Jelgava BJSS12:51:00
9 Ivo Jēkabsons1995Ventspils12:53:00
10 Raivo Jēkabsons1996Ventspils13:22:00
11 Ģirts Jansons1996Ventspils14:11:00
12 Dmitrijs Pokatovs         1995Brocēni14:30:00
13 Ralfs Pomilovskis1995Ventspils15:22:00
14 Vladimirs Daniļins1995SASS16:09:00
15 Raivis Luidmanis   1995SASS16:54:00
      
  Jānis Grinblats1995Talsiizstājās
      
K - 1 meitenes (95. un jaun.) 2000 m 
      
1 Marta Kondratova 1995SASS11:07:00
2 Līga Poplavska1995Salacgrīva11:30:00
3 Evelīna Omeļusika1995SASS11:43:00
4 Ieva Ločmele1996Jelgava KC11:48:00
5 Santa Soroka1995Brocēni11:51:00
6 Natalija Skladova 1995Daugavpils11:52:00
7 Aina Tomsone 1995Jelgava BJSS12:14:00
8 LiisaLotta Veiken1996Tartu12:15:00
9 Evelīna Predibailo1995Jelgava KC12:21:00
10 Elina Kahre1998Tartu12:27:00
11 Violeta Omeļusika 1996SASS12:30:00
12 Daniela Kondratova 1997SASS12:32:00
13 Monika Bertāne1995Ventspils12:51:00
14 Karina Dedele1995Daugavpils12:55:00
15 Dace Jēkabsone1997Ventspils12:56:00
16 Laura Skukauska1996BJSS Rīdzene13:14:00
17 Sabīne Cirša1999LimbažuBJSS13:18:00
18 Diāna Grinberga1996Jelgava KC13:50:00
19 Sintija Redberga1995BJSS Rīdzene15:15:00
      
K-1 veterāni vīrieši 2000 m 
      
11Sigitas Bulovas1963Klaipēda09:01:00
22Pavel Bespalov1968Panevežys09:12:00
31Vadim Cizys1974Visaginas09:23:00
43Guntis Apse1967LimbažuBJSS09:37:00
64Artur Keselman1964Klaipēda10:10:00
      
  Ivans Suhorukovs 1955Daugavpilsizstājās
      
C-1 veterāni vīrieši 2000 m 
      
51Aleksandr Nazarov1966Klaipēda09:58:00
82Rolands Krastenbergs1970Jelgava KC11:19:00
93AleksandrsSarafudinov1963Klaipēda11:24:00
111Jurijs Kopasovs 1947Daugavpils11:48:00
132Sergejs Stepānovs1949Liepāja12:07:00
154Ramiro Grandāns1969Jelgava KC17:16:00
      
  Gints Pele1981Jelgava KCizstājās
      
K-1 veterānes sievietes 2000 m 
      
71Aida Vietaite1962Klaipēda10:53:00
102Ildze Blumbaha1951Liepāja11:25:00
123Aleksandra Čechova1962Panevežys11:55:00
144Valentina Balasova 1954Daugavpils14:25:00
      
K - 1 jaunietes (93. - 94.) 2000 m  
      
1 Anastasija Psenitsnaja1994Narva09:43:00
2 Marta Porniece1993Ventspils10:08:00
3 Sintija Gosa 1993SASS MSĢ10:32:00
4 Madara Kupce1994LimbažBJSS11:03:00
5 Paula Kondratova 1994SASS 11:08:00
6 Karīna Laure 1994Jelgava BJSS11:26:00
7 Santa Blumberga 1994Ventspils11:32:00
8 Madara Kalniņa1994LimbažuBJSS11:42:00
9 Laura Lice 1993Brocēni11:44:00
10 Elvita Bebre 1993Brocēni12:05:00
11 Anete Dieziņa1993Ventspils12:18:00
12 Maija Ābele1994Jelgava KC12:26:00
13 Dagnija Veikšāne1994BJSS Rīdzene12:28:00
14 Egija Āboltiņa1993LimbažuBJSS12:40:00
15 Irīna Neverovska1994BJSS Rīdzene12:48:00
16 Eva Pričiņa1994Jelgava KC13:20:00
17 Jana Karaluka 1994Daugavpils14:07:00
      
  Simona Kozlovska1994Ventspilsizstājās
  Anastasija Kostenko1993BJSS Rīdzene izstājās
  Lāsma Zaķīte 1993Jelgava BJSSizstājās
  Helēna Stavro1994BJSS Rīdzeneizstājās
  Madara Aldiņa1994BJSS Rīdzeneizstājās
  SintijaPlavinska            1993Brocēniizstājās
  Kadri Seppa1993Tartuizstājās
      
C - 1 jaunieši (93. - 94.) 4000 m 
      
1 Kristiāns Jenčiuss 1994Liepāja20:57:00
2 Kristaps Tukišs1993Talsi21:17:00
3 Mārtiņš Burkovskis1993Ventspils21:28:00
4 Agnis Brūders 1993Liepāja21:48:00
5 Ģirts Ločmelis1994Jelgava KC22:18:00
6 Staņislavs Ļesčinskis1993BJSS Rīdzene 23:21:00
7 Deivs Predibailo1994Jelgava KC23:25:00
8 Pāvels Bukša1993BJSS Rīdzene 24:31:00
9 Dāvis Boass1994Ventspils25:32:00
10 Ivars Slanka1993Brocēni25:57:00
11 Eriks Urbans1994Brocēni27:52:00
12 Kārlis Bauers1993Ventspils30:16:00
13 Juris Zilberts1994LimbažuBJSS33:13:00
      
  Kristaps Slokenbergs1994Jelgava KCizstājās
  Artūrs Lataks1993BJSS Rīdzeneizstājās
      
K - 1 jaunieši (93. - 94.) 4000 m 
      
1 Kaarel Alupere1993Tartu17:04:00
2 Jegor Losev  1993Visaginas17:41:00
3 Artur Sevstenko1993Pērnava17:58:00
4 Marks Ozolinkevičs 1994Jelgava BJSS18:04:00
5 Ivans Tolstojs1994SASS18:28:00
6 Kaspars Tīklenieks1993Salacgrīva18:56:00
7 Rūdofs Nartišs 1994Jelgava BJSS19:09:00
8 Valērijs Čistajkovs1994

BJSS Rīdzene

19:23:00
9 Roberts Mērpolis1993BJSS Rīdzene19:31:00
10 Deniss Mihailovs1993BJSS Rīdzene19:33:00
11 Denis Kostenko1993Visaginas19:58:00
12 Dāvis Melnalksnis1993Salacgrīva20:05:00
13 Deni Volkovs                1994Brocēni20:09:00
14 Ğirts Alksnis1994BJSS Rīdzene20:10:00
15 Edgars Tīklenieks1994Salacgrīva20:11:00
16 

Aleksandrs Kļimčenko

1993BJSS Rīdzene20:19:00
17 Simo Suursild1993Pērnava20:20:00
18 Raimonds  Geidāns1993BJSS Rīdzene20:36:00
19 Vladislavs Vitkovskis1993BJSS Rīdzene20:37:00
20 Rihards Geidāns1993BJSS Rīdzene20:50:00
21 Jānis Andersons1994BJSS Rīdzene20:52:00
22 Jānis-Ludvigs Bērzītis1993BJSS Rīdzene20:54:00
23 Elvijs Veide1993Salacgrīva21:20:00
24 Oļegs Lupars1993Jelgava KC21:28:00
25 Juris Apters1993BJSS Rīdzene21:48:00
26 Uldis Požarskis1994Jelgava KC22:13:00
27 Ralfs Martins 1994SASS23:25:00
28 Māris Jurka1993LimbažuBJSS23:41:00
29 Maksims Kačurins1994BJSS Rīdzene01:02:00
30 Jānis Glagaus1994Jelgava KC01:22:00
31 Elmārs Ginters1994LimbažuBJSS01:40:00
32 Juris Kanals1993SASS01:54:00
33 Aivis Ābele1993Ventspils02:50:00
      
  Mantas Serdikevičius1993Panevėžysizstājās
  Mažvydas Snarskis1993Panevėžysizstājās
  Pēteris Pētersons1993BJSS Rīdzeneizstājās
  Rihards Čakstiņš1993BJSS Rīdzeneizstājās
      
      
      
      
      
   Galvenā tiesnese: Ilze Bome
   Galvenā sekretāre: Maija Actiņa
 
 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Europos meistrų žaidynės
Pasaulio sprinto čempionatas
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas