2009.01.01 - 2009.03.31

2009 03 24 Ispanijos veteranų lyga

 Š/m kovo 21 dieną Ispanijos nacionalinė b/k irklavimo veteranų lyga kuri yra Ispanijos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos sudėtyje, 7-tą kartą Sevilijos mieste pravedė Ispanijos meistrų žiemos varžybas, kuriose dalyvavo net 115 b/k irklavimo veteranų iš 58-ių Ispanijos klubų. Meistrai rungėsi 5000 m. nuotolyje. Šių varžybų rezultatus galite pažiūrėti čia.... 

2009 03 23 Tvarkaraštis

 2009 metų varžybų tvarkaraštis kuris yra aktualus b/k irklavimo meistrams yra jau sudarytas ir paskelbtas skyrelyje "tvarkaraštis" kai kurių varžybų pvz. Atminimo taurės varžybų Kaune data dar ne galutinė, ji gali keistis.  Šiais metais kaip niekada labai daug varžybų Lietuvoje bei užsienyje kuriose galės dalyvauti veteranai. Artimiausiu laiku bus paskelbta ar b/k irklavimo klubas "Rovingas" organizuos varžybas Klaipėdos mieste. 

2009 02 19 Lietuvos čempionatai

 Naujame skyrelyje "Lietuvos čempionatai" bus galima susipažinti su visais b/k irklavimo Lietuvos čempionatų nugalėtojų bei prizininkų rezultatais bei komandinio čempionato pirmų vietų laimėtojais. Šiuo metu informacija yra ruošiama.

 

 

2009-02-13 Žiemos taurė   

 Š/m. vasario 7 d. Trakuose vyko b/k irklavimo Tarptautinės varžybos „Žiemos taurė“, uždarose patalpose sportininkai varžėsi Danijos firmos treniruokliais „ Dansprint “ . Į šias varžybas susirinko beveik visi pajėgiausi irkluotojai iš Lietuvos ir Latvijos. Puikiai šiose varžybose pasirodė mūsų klubo atstovas Justas Vaičiulis kuris 1000 m. rungtyje pasiekė penktą rezultatą ir tik 0,8s pralaimėjo Pekino olimpinių žaidynių finalininkui 8-tos vietos laimėtojui latviui K.Zalupe. Tiek 1000 m.,tiek 200 m. rungtyse nugalėjo vienas tituluočiausių Lietuvos baidarininkų Egidijus Balčiūnas. 200 m. rungtyje Justo Vaičiulio rezultatas 7-tas. 

 Šias varžybas organizavo Danijos firma „Dansprint“ bei Lietuvos ir Vengrijos įmonė „Brača-sport“.

 

  

 

2009-02-11 Bronislovas Ivanauskas

 Š/m. vasario 4 d. Kaune įvyko šiurpus įvykis, kurio herojumi tapo Kauno b/k irklavimo pagrindinis veteranų lyderis ir siela Bronislovas Ivanauskas. Kaltas jis ar nekaltas, šiuo metu aiškinasi teisėsaugos pareigūnai. Lietuvos Ryto straipsnį apie tai galite skaityti čia....

 

 

2009-02-09 Račice   

 1-ajame Pasaulio meistrų čempionate varžybos bus vykdomos K-1, K-2, K-4, C-1, C-2, C-4 200 m. ir K-1, K-2, C-1, C-2 2000 m. rungtyse vyrams, bei K-1, K-2, K-4 200 m. ir K-1, K-2 2000 m. moterims. Komandinių valčių amžiaus grupė nustatoma pagal jauniausio dalyvio amžiaus grupę. Varžybų dalyvio mokestis 60 eurų. Valčių nuoma K-1, C-1 60 eurų, K-2, C-2 80 eurų, K-4,C-4 100 eurų už 3 dienas. Daugiau informacijos rasite paspaudę čia...

2009-02-01 Rungtyniauja veteranai 

 Šiuo metu veteranai ne tik ilsisi ar įtemtai ruošiasi naujajam sezonui, bet ir rungtyniauja š.m. sausio 25 dieną St Laurent Blangy (Prancūzija) vyko tarptautinė Pas de Calais b/k irklavimo regata kurioje dalyvavo gausus būrys veteranų iš įvairių valstybių. Savo jėgas jie išbandė vienvietėmis valtimis 2000 m.ir 800 m. distancijose. Varžybų nugalėtojų bei prizininkų 2000 m. rungtyje rezultatai labai aukšto lygio. Daugiau sužinoti apie šias varžybas galite paspaudę čia....

2009-01-28 1-asis Pasaulio sprinto meistrų čempionatas

 Šių metų rugsėjo mėn. 5-6 dienomis Račicėje (Čekija) vyks pirmasis canoe sprint meistrų čempionatas, šiuo metu daugiau informacijos apie šias varžybas nėra, norintys sužinoti daugiau  spauskite čia.....

2009-01-12 Pasiruošimas 2009 metų sezonui 

 Daug varžybų laukia naujajame 2009 metų sezone, bene svarbiausias renginys Pasaulio meistrų žaidynės vyksiančios spalio mėnesį Australijoje kuriose ruošiasi  ir tikisi  dalyvauti keletas mūsų klubo meistrų, taip pat gana rimtas jėgų išbandymas Europos maratono čempionatas Ostrodoje  (Lenkija), bei Pasaulio maratono čempionatas  Crestumoje (Portugalija). Pagal galimybes klubo meistrai dalyvaus ir kitose rengiamose varžybose Lietuvoje bei už jos ribų. 

 Pagrindinėse Lietuvos varžybose ruošiasi dalyvauti bei tikisi atstovauti Lietuvai tarptautinėse varžybose jauniausias mūsų klubo narys Justas Vaičiulis kuris yra Lietuvos rinktinės narys. Naujame sezone jis kaip ir anksčiau atstovaus Vilniaus miestui, treneris S.Sorokinas. Ruoštis naujajam sezonui J.Vaičiulis pradėjo Klaipėdoje. Ypač irklavimui palankios Klaipėdos miesto klimatinės sąlygos, beje baidarininkai praėjusiais metais irklavo iki gruodžio 31 dienos, o sausio 12 dieną pradėjo naująjį irklavimo sezoną. Kanojininkai gerina bendrąjį fizinį pasiruošimą ir laukia šiltesnių orų.

 
Išbandyk jėgas
Vohandu marathon
Pasaulio sprinto čempionatas
Česky Krumlov
Adigemarathon
Kansai World Masters Games
  Visos teisės saugomos © www.rovingas.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas